Yükleniyor...

BitDAO Düşüşünü Alameda Üstlenmedi

BitDAO'nun yüzde 20'ye varan düşüşünün ardından ByBit CEO'su attığı bir tweet'te Alameda'nın bu olayda parmağının olup olmadığını sorguladı.

BitDAO Dususunu Alameda Ustlenmedi

BitDAO’nun yüzde 20’ye varan düşüşünün ardından ByBit CEO’su attığı bir tweet’te Alameda’nın bu olayda parmağının olup olmadığını sorguladı.

Alameda, BitDAO’nun yüzde 20’lik düşüşüne karşı yanıt olarak biz değiliz, ortalık sakinleşince kanıtlarla geleceğiz dedi. BitDAO’nun yüzde 20’lik düşüşünün üzerine 3 yıl boyunca satış yapılmaması üzerine anlaşılan Alameda topluluğun hedefi haline geldi. Konu hakkındaki Tweet’te ByBit CEO’su Ben Zhou, Alameda’ya anlaşma maddesini hatırlattı.

BitDAO Ciddi Düşüş Kaydetti

BitDAO (BIT) 0,4 dolardan 0,3 dolara geriledi. Son 24 saat itibariyle BitDAO (BIT) CoinGecko verilerine göre yüzde 8,8 düşüş yaşadı.

BIT’teki düşüşün üzerine ByBit CEO’su Ben Zhou attığı tweet’te ani düşüşün Alameda Research tarafından kaynaklanıp kaynaklanmadığını sorguladı. BIT token’ın Alameda tarafından gelen ani satışlar sonucu düşmüş olabileceği ihtimali sözleşmedeki 3 yıl boyunca satış yapılmaması maddesini ihlal edilmiş oluyor. Zhou, BitDAO topluluğunun Alameda’dan fon kanıtı talep ettiğini de sözlerine ekledi.

Tweet’e yanıt veren Alameda CEO’su Caroline Ellison, Zhou’ya yanıt olarak ekibinin şu an meşgul olduğunu ancak bunun kendilerinden kaynaklanmadığını söyledi. Alameda ayrıca sular durulduğunda BitDAO fon kanıtlarını da paylaşacağını sözlerine ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner