Yükleniyor...

Bitfinex, İki Altcoin’i Delist Ediyor!

Kripto para borsası Bitfinex, iki altcoin'i platforumdan kaldıracağını açıkladı.

Bitfinex

Kripto para borsası Bitfinex, iki altcoin’i platforumdan kaldıracağını açıkladı. Borsa, kısa süre önce yaptığı açıklamada, Bitcoin Interest (BCI) ve Banyan Network (BBN) için ticaret ve para yatırma işlemlerinin sonlandırıldığını duyurdu.

Söz konusu altcoin’ler için para çekme işlemleri 15 Şubat 2020’ye kadar devam edecek.

Borsa tarafından yapılan açıklamada, en iyi ticareti sunma taahhüdü doğrultusunda Bitcoin Interest’in (BCI) ve Banyan Network’ün (BBN) listelendiği ve delist etme kararının ise, listelenen tüm projelerin sürekli izlenmesi ve listeleme niteliklerini gözden geçirilmesi sonucunda alındığı belirtildi. BCI ve BBN için para çekme işlemlerinin 15 Şubat 2020’ye kadar devam edeceğini belirten Bitfinex, kullanıcılarını en kısa zamanda BCI ve BBN token’larını çekmeye davet etti.

BCI’nin arkasındaki ekip yakın zamanda projenin sona erdirildiğin açıklamış, BBN’nin web sitesi ve sosyal medya hesapları ise bir süredir kullanılmıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner