Yükleniyor...

Bitfinex’de LN ile Para yatırma ve Çekme Dönemi Başladı!

Bitfinex, Lightning Network (LN) ağının benimsenmesi, kullanımının artması için önemli bir adım attı.

Bitfinex Para yatırma ve Çekme İşlemlerinde LN Kullanmaya Başladı

Bitfinex, Lightning Network (LN) ağının benimsenmesi, kullanımının artması için önemli bir adım attı. Kripto para borsası 2 Aralık’ta kullanıcılarına attığı bir e-postada, 3 Aralık’tan itibaren para yatırma ve çekme işlemlerinin LN ile yapılacağını açıkladı.

Bitfinex, LN desteği sunan ilk büyük borsalardan biri. Yeni özellik ile Bitfinex kullanıcıları, Bitcoin ağını ölçeklendirmek için geliştirilen ikincil katman çözüm LN ile borsadaki Bitcoin’lerini düşük ücretlerle anında çekebilir veya borsaya yatırabilirler.

Ardoino, borsanın LN’in gelecek vaat ettiğine inandığını ve protokolü kitlelere ulaştırmayı umduğunu belirtti ve bu konuda şunları söyledi:

“Bitfinex’te, P2P mikro ödemelerini küçük ücretler ve yüksek verim ile sağladığından, [Lightning Network] endüstrimiz için oyun değiştiricisi olabileceğini düşünüyoruz. P2P doğası Bitcoin’in durdurulamaz gücünü taşıyor. Yine de daha büyük kripto para topluluğundan daha fazla farkındalık, anlayış ve kullanım gerekiyor. Onu [LN] destekleyen büyük bir borsa ile bu kullanım süreci hız kazanabilir.”

Bitfinex’in LN duyurusunun ardından gözler Coinbase, Kraken ve Binance gibi diğer büyük oyunculara çevrildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner