Yükleniyor...

Binance Pekin Merkezli Bir Şirketi Satın Aldı

Kripto para borsası Binance, Pekin’de bir şirketi satın aldı.

Binance Pekin Merkezli Bir Şirketi Satın Aldı

Kripto para borsası Binance, Pekin’de bir şirketi satın aldı. Blockchain tabanlı merkezi olmayan uygulamalarla (dApp) alakalı çeşitli araştırmalar ve çalışmalar yapan değerlendirme platformu DappReview artık Binance’in bünyesinde.

Pekin merkezli DappReview’ün satın alınması, Binance Trust Wallet’ın kurucusu Viktor Radchenko’ya göre, şirketin kendi dApplerini geliştirmesi ve daha geniş blockchain uygulama alanları oluşturmak için oldukça önemli bir adım. Radchenko bir röportajda, “Yakın gelecekte, Trust Wallet, yeni dAppleri ve kripto oyunlarını keşfetmenin yanı sıra DeFi [merkezi olmayan finans] hizmetleri, analitik ve kullanımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için DappReview API’lerini entegre edecek” dedi.

Binance Destek Sunacak

Binance’ten yapılan açıklamaya göre, şirket, pazarlama ve iş geliştirme de dahil olmak üzere teknik olmayan alanlarda DappReview’a destek sunarken, platform yapılan açıklamaya göre teknik geliştirme ve operasyonlardaki bağımsızlığını koruyor. Dapp platformu, 2020 yılının ilk çeyreğinde, açıklamaya göre yeni bir ürün paketi yayınlayacak. Binance, anlaşmanın finansal şartlarını açıklamadı.

Borsa bu adımı sayesinde Çin’deki konumunu da güçlendirmiş oldu. Özellikle geçtiğimiz aylarda Binance’in Çin’deki ofisinin basıldığı iddialarının ardından bu pazara girmesi, şirket için iyi bir adım olarak nitelendirilebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner