Yükleniyor...

Bitget, İlk Referans Programını Başlattı 

Bitget, ilk referans programını başlattı.

bitget ilk referans programini baslatti 8

Bitget, ilk referans programını başlattı. Davet edenler 20.000 USDT değerindeki ödülü paylaşacak!

Lider global türev borsası Bitget, bugün, lansmanını kutlamak için çok sayıda cazip ödül ile birlikte Referans Programının başladığını duyurdu.

Tüm kullanıcılar Referans Programına katılabilir. Mevcut bir müşteri olarak, davet ettiğiniz kişinin vadeli işlem hesabına ilk yatırdığı tutarın %1’ini deneme fonu olarak alacaksınız (davet başına maksimum 100 USDT ve toplamda 2.000 USDT). Ek olarak, Davet eden, davetlinin spot veya vadeli işlem ücretlerinden %30 komisyon alacaktır. Davetli tarafından tamamlanan her 500.000 USDT işlem hacmi (Spot veya Vadeli İşlemlerde) için, davet eden, maksimum 1.000 BGB ile sınırlı 20 BGB alacaktır. Referans Programının ilk çıkışının ışığında, kullanıcıların diğer kullanıcıları Bitget platformuna davet ederek 20.000 USDT’ye kadar paylaşmalarına izin vermek için bir yarışma da düzenleniyor. 

Lansman hakkında yorum yapan Bitget CEO’su Sandra Lou, “Sonunda burada, Bitget’te Referans Programımızın lansmanını duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Topluluğumuzu büyütmeye başladığımızdan beri kesinlikle ödüllendirici bir yolculuk oldu ve bu girişim aracılığıyla sadık müşterilerimizi ödüllendirirken kullanıcı tabanımızı genişletmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Bir kez daha, kullanıcılarımızın desteği olmadan bu mümkün olmazdı ve onlara daha fazla Bitget hizmeti sunmak için sabırsızlanıyoruz.”

Referans programı hakkında daha fazla detay için buraya tıklayın.

Bitget Hakkında

Bitget, Temmuz 2018’de kurulan lider global kripto para borsasıdır. 50 ülkede 2 milyondan fazla müşteriye hizmet veren Bitget, merkezi olmayan finansın global ölçekte benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Bitget, piyasaya sunulduğundan bu yana, amiral gemisi Tek Tıkla Copy Trade ürünlerinin popülaritesini kazanarak dünyanın en büyük kripto Copy Trade platformu haline geldi. CoinmarketCap’e göre Bitget, Ocak 2022 itibarıyla türev hacmi açısından dünya çapında üçüncü sırada yer aldı. Better Trading Better Life misyonumuza sıkı sıkıya bağlı kalan Bitget, dünyanın her yerindeki kullanıcılarımıza kapsamlı ve güvenli ticaret çözümleri sunmaya kendini adamıştır. Eylül 2021’de Bitget, dünyaca ünlü futbol takımı Juventus’un ilk forma partneri ve kısa süre sonra PGL Major resmi espor kripto partneri olarak sponsorluğunu duyurdu. Önde gelen espor organizasyonu Team Spirit ve Türkiye’nin lider ve köklü futbol kulübü Galatasaray ile 2022’nin başlarında partnerliklerini de duyurdu.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin:

Resmi website: Bitget.com

Telegram: https://t.me/bitgetturkiye

Twitter: https://twitter.com/bitgetturkey

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bitget-global/

Medya soruları için lütfen iletişime geçin: [email protected] 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner