Yükleniyor...

Bitget, PGL RMR ve PGL Major Antwerp 2022 İçin Sponsorluğunu Duyurdu

Lider global türev borsası Bitget, PGL RMR ve PGL Major Antwerp 2022 ile PGL DOTA 2 MAJOR ARLINGTON 2022 sponsorluğunu duyurdu.

aaa2

Lider global türev borsası Bitget, PGL RMR ve PGL Major Antwerp 2022 ile PGL DOTA 2 MAJOR ARLINGTON 2022 sponsorluğunu duyurdu. Bitget’in resmi partneri olarak PGL Major Stockholm 2021 ile Ekim-Kasım 2021’deki partnerliğini takiben bu, Bitget’in global turnuva organizatörüyle yaptığı ikinci partnerlik.

2002 yılında kurulan PGL, yenilikçi ve bağımsız bir turnuva organizatörüdür. Lansmanından bu yana, PGL çevrimdışı etkinlikler yürütüyor ve ulusal ve uluslararası bir izleyici kitlesi için e-sporla ilgili içerik üretiyor.

PGL’nin her iki amiral gemisi etkinliğinin özel kripto para partneri olarak Bitget, Kurumsal markanın erişimini en üst düzeye çıkarmak için bu partnerlikten yararlanarak, kripto para ile diğer endüstriler arasındaki boşluğu daha da daraltarak kripto paraları herkes için bir yatırım kaynağı olarak oluşturacak ve daha fazla kullanıcının karmaşık kripto ekosistemini anlama fırsatına sahip olmasını sağlayacak.

Bitget CEO’su Sandra Lou, partnerlik hakkında yorum yaparak, “PGL Major Stockholm 2021 için Ekim 2021’deki sponsorluğumuzun ardından, CS:GO RMR ve PGL Major ile partner olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Hızla gelişen kripto alanındaki yerimizi ve konumumuzu güçlendirmek için benzer fikirli partnerlerle partner olmaya her zaman hevesliyiz.. Geçen yılın sonundaki başarılı partnerliğimizden sonra, ikili sinerjiler elde etmeye devam ederken PGL ile yeni zirvelere ulaşacağımızdan eminiz.”

PGL CEO’su Silviu Stroie, “Partnerlikler kurarken güvenilirlik bizim için en büyük önceliklerden biri olmaya devam ediyor. Yaklaşan etkinliklerimiz için bir kez daha Bitget’ten destek alabildiğimiz için mutluyuz. Bu partnerliğin her iki endüstrinin büyümesini destekleyeceğini ve Bitget gibi bir partner ile önümüzdeki yıllarda daha da yüksek hedeflere ulaşacağını umuyoruz. Hem e-spor hem de Crypto arasında güçlü bir sinerji olduğuna inanıyoruz ve bu yola Bitget gibi bir partner ile devam etmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

PGL RMR ve Major ile olan partnerlik, Bitget’in 120 yılı aşkın bir geçmişe sahip bir İtalyan futbol devi olan Juventus’un yanı sıra, o zamandan bu yana Uluslararası şampiyon olan ikinci Doğu Avrupa espor takımı olan “Team Spirit” ile olan ilişkisini takip ediyor. Natus Vincere, 2011 yılında espor tarihinin en büyük ödül olan 18 milyon ABD Doları kazanmıştı.

Bitget Hakkında

Bitget, Temmuz 2018’de kurulan lider global kripto para borsasıdır. 50 ülkede 2 milyondan fazla müşteriye hizmet veren Bitget, merkezi olmayan finansın global ölçekte benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Bitget, piyasaya sunulduğundan bu yana, amiral gemisi Tek Tıkla Copy Trade ürünlerinin popülaritesini kazanarak dünyanın en büyük kripto Copy Trade platformu haline geldi. CoinmarketCap’e göre Bitget, Ocak 2022 itibarıyla türev hacmi açısından dünya çapında üçüncü sırada yer aldı. Better Trading Better Life misyonumuza sıkı sıkıya bağlı kalan Bitget, dünyanın her yerindeki kullanıcılarımıza kapsamlı ve güvenli ticaret çözümleri sunmaya kendini adamıştır. Eylül 2021’de Bitget, dünyaca ünlü futbol takımı Juventus’un ilk forma partneri ve kısa süre sonra PGL Major resmi espor kripto partneri olarak sponsorluğunu duyurdu. Önde gelen espor organizasyonu Team Spirit ve Türkiye’nin lider ve köklü futbol kulübü Galatasaray ile 2022’nin başlarında partnerliklerini de duyurdu.

Resmi website: https://www.bitget.com/
Telegram: https://t.me/bitgetturkiye
Twitter: https://twitter.com/bitgetturkey
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bitget-global/

PGL Hakkında

PGL, 2002’den beri video içeriği üreten ve uluslararası espor turnuvalarının yayınlarını sağlayan bir etkinlik organizatörü ve stüdyosudur. PGL ekibi, sektördeki 20 yılı boyunca yüzlerce etkinlik düzenlemiş ve dünyanın dört bir yanından milyonlarca hayranı bir araya getirmiştir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner