Yükleniyor...

Bitget, Team Spirit’in Resmi Kripto Para Partneri Oldu

Lider kripto para borsası, Bitget, Rusya'nın önde gelen e-spor organizasyonu ve The Dota 2 International 2021'in kazananı Team Spirit ile partnerliğini duyurmaktan mutluluk duyuyor.

bitget team spirit

Lider kripto para borsası, Bitget, Rusya’nın önde gelen e-spor organizasyonu ve The Dota 2 International 2021’in kazananı Team Spirit ile partnerliğini duyurmaktan mutluluk duyuyor. Anlaşmanın bir parçası olarak Bitget, formalarda, oyun içi ve sosyal medya platformlarında logo yerleştirme dahil olmak üzere birden fazla marka varlığında öne çıkacak. Ayrıca, bu partnerlikle bağlantılı olarak çeşitli e-spor ve GameFi ile ilgili işlem yarışmaları, hediye dağıtımı ve promosyonlar düzenlenecek.

Bitget CEO’su Sandra Lou şunları söyledi:

“Bizim de değer verdiğimiz adalet ve rekabet barındıran spor ruhunu Team Spirit’te görüyoruz. Yeni alanları ve yenilikleri keşfetmek için aynı tutkuyu paylaşıyoruz. Bu işbirliğinin daha fazla insanın kripto endüstrisine aşina olmasına ve bunların ortaya çıkmasına yardımcı olacağına inanıyoruz.E-spor tutkunlarını dijital finansın sağladığı yatırım fırsatlarına yönlendiriyor.”

Sandra, “Bu, espor arenasına ilk girişimiz olmasa da, bu alandaki son ortaklığımız da olmayacak. Aralarında doğal bir sinerji olduğuna inanıyoruz ve daha fazlasını keşfetmeye, e-spor ve sanal dünyalarda, kripto para ve merkezi olmayan teknolojilerin değerini güçlendirmeye yardımcı olmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

2015 yılında kurulan Team Spirit, şu anda en tanınmış e-spor organizasyonlarından biridir. Profesyonel ekip, kuruluşundan bu yana küresel e-spor ortamına aktif olarak dahil olmuştur ve üç alanda kadroları vardır: Dota2, CS:GO ve Hearthstone. Ekim 2021’de Team Spirit, The Dota 2 International 2021’i kazandı ve 2011’de Natus Vincere’den bu yana Uluslararası şampiyonluğu kazanan ikinci Doğu Avrupa takımı oldu ve 18 milyon dolar ile e-spor tarihinin en büyük ödül havuzunu kazandı.

Team Spirit’in CEO’su Nikita «Cheshir» Chukalin, şöyle konuştu:

“Bitget’ın ortağımız olmasından çok memnunuz ve böyle bir sınır ötesi işbirliğinin her iki taraf için nasıl daha fazla sinerji ve değer yaratacağını görmek için sabırsızlanıyoruz. En ilerici sektörlerdeki şirketlerin ortaklarımız haline geldiğini görmekten memnuniyet duyuyoruz. Bitget – şüphesiz geleceğe odaklı bir şirket ve değerlerimizle büyük ölçüde uyumlu. Görünüşte ulaşılmaz ve sanal olan kripto ve e-spor artık hayatımızın neredeyse ayrılmaz parçaları. Team Spirit olarak, gelecekteki işbirlikleri için heyecanlıyız ve her iki toplumun büyümesine tanık olmak için sabırsızlanıyoruz.”

Dünya çapında 1.8 milyondan fazla kullanıcısı olan Bitget, spot ve kripto türevleri alım satım işlevselliğinin yanı sıra dijital varlık satın alma hizmetleri sunarak küresel bir kitleye hitap eden son teknoloji dijital varlık alım satım platformudur. Tek Tıkla Copy Trade’in amiral gemisi ürünlerinden biri olmasıyla, dünyanın en büyük kripto copy trade platformu haline geldi. Temmuz 2021’de Bitget, DeFi, Dapp ve NFT alanlarında yeni bir katılımcı olmak için merkezi olmayan bir cüzdan olan Bitkeep’i satın alarak güçlü bir dijital ekosistem yarattı. Ayrıca Bitget’in küresel markalarla kapsamlı partnerlikleri vardır. 120 yılı aşkın bir geçmişe sahip İtalyan futbol devi Juventus’un ve yerleşik bir espor platformu olan Professional Gamers League’in (PGL) resmi ortağıdır.

Bitget Hakkında 

Bitget, Temmuz 2018’de kurulan lider kripto para borsasıdır. 48 ülkede 1,8 milyondan fazla müşteriye hizmet veren Bitget, merkezi olmayan finansın küresel ölçekte benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Bitget, piyasaya sunulduğundan bu yana, amiral gemisi Tek Tıkla Copy Trade işlevinin popülaritesini kazanarak dünyanın en büyük kripto copy trade platformu haline geldi. CoinmarketCap’e göre Bitget, Ocak 2022 itibarıyla türev hacmi açısından dünya çapında üçüncü sırada yer aldı. Better Trading Better Life misyonuna sıkı sıkıya bağlı kalan Bitget, dünyanın her yerindeki kullanıcılarına kapsamlı ve güvenli ticaret çözümleri sunmaya kendini adamıştır. Eylül 2021’de Bitget, dünyaca ünlü futbol takımı Juventus’un ilk forma partneri ve kısa süre sonra PGL Major’ın resmi eSpor kripto partneri olarak sponsorluğunu duyurdu.

Bitget hakkında daha fazla bilgi için  bitget.com.

Team Spirit Hakkında

2015 yılında kurulan Team Spirit, şu anda en tanınmış e-spor organizasyonlarından biridir. Profesyonel ekip, kuruluşundan bu yana küresel espor ortamına aktif olarak dahil olmuştur ve üç alanda kadroları vardır: Dota2, CS:GO ve Hearthstone. Ekim 2021’de Team Spirit, The Dota 2 International 2021’i kazandı ve 2011’de Natus Vincere’den bu yana Uluslararası şampiyonluğu kazanan ikinci Doğu Avrupa takımı oldu ve 18 milyon dolar ile espor tarihinin en büyük ödül havuzunu kazandı. 

Daha fazla bilgi için teamspirit.ru

Daha fazla bilgi için:

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner