Yükleniyor...

Bitget, Türev İşlem Ticaretinde %300’ün Üzerinde Büyüme Kaydetti

Şubat 2022 itibariyle tüm zamanların en yüksek işlem hacmine ulaştı Önde gelen kripto para borsalarından Bitget, türev ürünlerdeki işlem hacminin 28 Şubat 2022 itibariyle tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 8.

image

Şubat 2022 itibariyle tüm zamanların en yüksek işlem hacmine ulaştı

Önde gelen kripto para borsalarından Bitget, türev ürünlerdeki işlem hacminin 28 Şubat 2022 itibariyle tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 8.69 milyar dolara ulaştığını ve bir önceki yıla göre %300’ün üzerinde bir artış olduğunu duyurdu.

CoinMarketCap’e göre Bitget, ticaret hacmi açısından küresel olarak beşinci sırada yer alıyor.

Hacimdeki önemli artışa büyük ölçüde Bitget’in küresel pazarda hızlı genişlemesinin etkisinin yanı sıra Juventus, Galatasaray, PGL ve Team Spirit dahil olmak üzere önde gelen futbol takımları ve e-spor ekipleri ile olan ortaklıklarının da katkısı bulunuyor.

Artan regülasyon belirsizlikleri ve endişelere rağmen, dijital varlık ekonomisi için var olan elverişli ortamın dünya çapında küresel kripto platformlarının istikrarlı ve hızlı gelişiminde önemli bir faktör olmaya devam ediyor.

Son 12 ayda Bitget, kullanıcı tabanını dünya çapında 1,1 milyondan 2 milyona çıkardı.

Tek Tıkla Copy Trade (One-Click Copy Trade) platformun sunduğu temel özelliklerden birisi ve traderlar arasında popüler olmaya devam ediyor.

Bitget aynı zamanda bu yıl ulaştığı 171 işlem çifti ile geçen yılki büyümeninde üzerine çıktığını kripto marketine kanıtladı.

Bitget CEO’su Sandra Lou, “Bu büyümeyi 12 aylık bir zaman diliminde gerçekleştirebilmenin heyecanını yaşıyoruz. Bitget ailesinin özel desteği olmadan bu mümkün olmazdı.

Kullanıcılarımıza daha dinamik yatırım seçenekleri sunmayı ve dünyanın her köşesinden topluluğumuzu büyütmeye devam etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bu, kripto alanında çok önemli bir an ve önümüzdeki yıllarda bu alana daha fazla katkıda bulunmak için sabırsızlanıyoruz.” 

Bitget’in işlem hacimlerindeki kayda değer büyümesi, platformun güvenilirliğinin yanı sıra aynı zamanda üst kalite bir ticaret deneyimi sunduğunun da göstergesidir.

Ayrıca Bitget, en son Launchpad’ini, dünya çapında altı milyondan fazla kullanıcısı olan en iyi kripto para cüzdanlarından BitKeep ile birlikte yaptı.

Platforma eklenen Launchpad özelliği, gelecek vaat eden kripto projelerine erişim sunarak kripto ekosistemini daha da destekleyecek ve Bitget’in DeFi ve NFT alanına olan genişlemesini daha da destekleyecek.

Daha fazla bilgi için:

Resmi Web Sitesi: https://www.bitget.com/tr

Telegram TR: https://t.me/bitgetturkiye

Telegram Global: https://t.me/bitgetEN 

Twitter TR: https://twitter.com/bitgetturkey

Twitter Global: https://twitter.com/bitgetglobal

Youtube TR: https://www.youtube.com/channel/UCwrVYUok31OS_d2J6DWCGKA

Youtube Global: https://www.youtube.com/channel/UCVNcRXxyCSyzVUKp0IxCNTw 

Instagram: https://www.instagram.com/bitget_official/ 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bitget-global/  

Facebook: https://www.facebook.com/BitgetGlobal

Bitget Hakkında

Bitget, Temmuz 2018’de kurulan önde gelen bir küresel kripto para borsasıdır.

48 ülkede 2 milyondan fazla müşteriye hizmet veren Bitget, merkezi olmayan finansın küresel ölçekte benimsenmesine katkıda bulunmayı hedefliyor. Bitget, piyasaya sunulduğundan bu yana, en önemli özelliği olan Tek Tıkla Copy Trade ürünlerinin ulaştığı popülerlik seviyesi sayesinde dünyanın en büyük kripto kopya ticaret platformu haline geldi.

CoinmarketCap’e göre Bitget, Ocak 2022 itibariyle türev hacmi açısından küresel olarak üçüncü sırada yer aldı.

Better Trading Better Life misyonuna sıkı sıkıya bağlı kalan Bitget, dünyanın her yerindeki kullanıcılarına kapsamlı ve güvenli ticaret çözümleri sunmaya kendini adamıştır.

Eylül 2021’de Bitget, dünyaca ünlü futbol takımı Juventus’un ilk forma kol sponsoru oldu ve kısa süre sonra PGL Major’ın resmi E-Spor kripto ortağı olarak sponsorluğunu duyurdu.

Rusya’nın önde gelen E-Spor organizasyonu Team Spirit ve Türkiye’nin önde gelen köklü futbol kulübü Galatasaray ile 2022’nin başlarında ortaklıklar da duyuruldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner