Yükleniyor...

Bitget ve BitKeep Ortaklığıyla İlk Launchpad Başlatılıyor

Önde gelen kripto para borsası Bitget, altı milyondan fazla kullanıcısı bulunan kripto para cüzdanı BitKeep birlikte ilk Launchpad’ini başlatmaya hazırlanıyor.

bitget

Önde gelen kripto para borsası Bitget, altı milyondan fazla kullanıcısı bulunan kripto para cüzdanı BitKeep birlikte ilk Launchpad’ini başlatmaya hazırlanıyor.

Bitget Launchpad’in temel amacı, gelecek vaat eden kripto para projelerine kolay erişim sunarak kripto para ekosistemini desteklemek. Kullanıcılar hesaplarında kripto varlık tutarak veya al-sat yaparak kolay bir şekilde Launchpad’e katılabilir. Bitget ve BitKeep’de ulaşılabilecek olan projelerin bu şekilde potansiyeli ve bilinirlikleri en üst seviyeye çıkarılmış oluyor.

Bitget’in Marka Başkanı Yvonne Tee lansman hakkında yorum yaparak şunları söyledi;

“2020’de başlayan pandemiden bu yana dünya genelinde yeni normale adaptasyonla uğraşılmasına rağmen kripto para sektörü son on iki ayda gelişmeye devam etti.  Asya’nın önde gelen kripto para cüzdanı BitKeep ile beraber Launchpad’imizi başlatmaktan dolayı heyecanlıyız. Kullanıcılarımıza son teknoloji ürünü deneyimler sunarken kazandıran yatırım fırsatları da getirerek bu konudaki çalışmalarımızı devam ettireceğiz.”

BitKeep’in üst düzey yöneticilerinden Alex, katılım için olan gereksinimleri düşük tutarak, daha geniş bir topluluğun bu fırsattan yararlanmasını sağladıklarını, kullanıcılara Launchpad üzerinden kaliteli yatırım yapabilecekleri projeler sunmak için sabırsızlandıklarını dile getirdi. 

Launchpad’in ilk projesi ise, Contents Shopper Token (CST) için kayıtlar 10 Ocak 2022’de saatler 11:00’i (TSİ) gösterdiğinde ve 12 Ocak 2022 saat 11:00’de (TSİ) gerçekleşecek. Kayıtlı kullanıcılar CST projesinin piyango çekilişine katılmaya hak kazanacak. Contents Shopper Token (CST) al-sat işlemlerine CST/USDT işlem çifti üzerinden 13 Ocak 2022 saat 11:00 (TSİ)’de başlanabilecek. Daha fazla bilgi alabilmek için buraya tıklayınız.

Bitget Hakkında

Merkezi Singapur’da bulunan Bitget, 2018’in Temmuz ayında kurulan ve önde gelen bir kripto borsasıdır. 48 ülkede 1.8 milyon kullanıcıya hizmet veren Bitget, küresel ölçekte merkezi olmayan finansın benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. ”Better Trading Better Life (Daha iyi ticaret, daha iyi yaşam)” misyonuna sıkı sıkıya bağlı kalarak dünyanın her yerindeki kullanıcılarımıza kapsamlı ve güvenli bir ticaret sunmaya kendimizi adamış bulunmaktayız. Eylül 2021’de Bitget, dünyaca ünlü futbol takımı Juventus ile kol sponsorluğu anlaşmasını ve kısa bir süre sonra ise PGL Major’ın resmi eSpor kripto partneri olduğunu duyurmuştur.

BitKeep Hakkında

Mayıs 2018’de piyasaya sürülen BitKeep, 168 ülkede 6 milyondan fazla kullanıcıya güvenilir dijital varlık yönetimi hizmetleri sunan Asya’nın en iyi kripto para cüzdanıdır. Polygon, Solana, BSC, ETH, OEC dahil olmak üzere, BitKeep Top 30 halka açık zincirle stratejik ortaklık kurmuştur. Resmi olarak tanınan ve üçüncü taraf saklama cüzdanı olan BitKeep, dünyanın en büyük DeFi girişimini yaratmaya kendini adamıştır.

Daha fazla bilgi için:

Resmi Web Site: https://www.bitget.com/tr/ 

TR Telegram: https://t.me/bitgetturkiye 

TR Twitter: https://twitter.com/bitgetturkey 

Instagram: https://www.instagram.com/bitget_official/ 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bitget-global/ 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner