Yükleniyor...

Bitget, Web3 için 100 Milyon Dolarlık Fon Başlatıyor!

Kripto para borsalarından olan Bitget, yeni nesil Web3 projelerini desteklemek amacıyla 100 milyon dolarlık fon başlattığını duyurdu.

web3

Kripto para borsalarından olan Bitget, yeni nesil Web3 projelerini desteklemek amacıyla 100 milyon dolarlık fon başlattığını duyurdu.

Web3 teknolojisinin yeniden canlanmasıyla birçok şirketten konuya yönelik hamle gelmeye devam ediyor. Kripto borsalarının tanınan isimlerinden Bitget, yeni fonunun Web3 projelerine yönelik olduğunu belirterek 100 milyon dolarlık bir fon girişiminde olduğunu belirtti. Fon başlangıcındaki ilk tutarı bu şekilde belirten kripto borsası, ilerki süreçlerde fondaki genişlemeye gidilebileceğini vurguladı. Web3 teknolojisindeki faaliyetleri için özellikle Asya projelerine odaklanacağını belirten Bitget, Web3 tarafındaki canlılığa da katkıda bulunmuş gözüküyor.

bitget

Bitget Yetkililerinden Fon Hamlesi Hakkında Açıklamalar

Yalnızca kripto sektöründe değil diğer alanlarda da etkinlik gösteren Web3 teknolojisi adına birçok çalışma devam ediyor. Bitget’in de böylesine bir fon başlatması, teknolojinin aktifliğini sürdürdüğüne dair bir örnek oldu. Fon hamlesiyle birlikte Bitget yetkililerinden çeşitli yorumlar gelirken, Bitget Genel Müdürü Gracy Chen’in ifadeleri dikkat çekti.

Chen, konuyla ilgili görüşlerini şu şekilde dile getirdi;

“Web3 alanının hızla geliştiğini görebiliyoruz ve birçok proje bu tür bir gelişimi daha da ilerletmek ve Web3’ü bir zamanlar Web2’nin olduğu gibi gerçekten küresel bir fenomen haline getirmek için desteği hak ediyor.” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner