Yükleniyor...

Cardano Balinaları ADA Biriktirmeye Devam Ediyor

Paylaşılan son verilere göre, Cardano balinaları iki hafta içinde 560 milyon ADA biriktirdi.

balina

Paylaşılan son verilere göre, Cardano balinaları iki hafta içinde 560 milyon ADA biriktirdi. 

Cardano balinaları son haftalarda radikal hamleler yapıyor gibi görünüyor. IntoTheBlock tarafından paylaşılan verilere göre, Cardano balinaları son iki hafta içinde 218,4 milyon dolar değerinde 560 milyon ADA topladı. 

Cardano Ağı Geliştirmelere Devam Ediyor

Ali_charts kullanıcı isimli kripto para analisti, 3 Nisan’da yaptığı paylaşımda 1 milyon ila 10 milyon arasında ADA tutan Cardano balinalarının Şubat ayından bu yana 57 milyon dolar değerinde yaklaşık 150 milyon ADA satın aldığını belirtti. 

Bunun yanı sıra, Cardano IOG yaklaşan sürümleri ve duyuruları tanıtmaya devam ederken, Cardano kurucusu Charles Hoskinson’da projenin kaydettiği ilerlemeleri paylaşmaya devam ediyor. 

Cardano topluluğu, CIP-1694 çıktısını gözden geçirmek için Charles Hoskinson’ın açılış konuşması, ara oturumlar ve temel çıkarımların bir özetini içeren çalıştaya katıldı. IOG, topluluk atölye sponsorluklarının Nisan ayının ilerleyen günlerinde duyurulacağını söylüyor. 

Mevcut ağ istatistiklerine göre Cardano üzerinde 1.221 proje inşa edilirken, 122 proje de halihazırda başlatılmış durumda. Bununla birlikte ağ üzerinde toplam 64,2 milyon işlem gerçekleştirildi. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner