Yükleniyor...

Cardano (ADA), On-chain Oyun Desteğini Aldı

Yeni gerçekleştirilen zincirler arası ağ entegrasyonu, Cardano kullanıcılarının ADA token'larını kullanarak onchain oyunlar oynamasını sağlıyor.

on chain

Yeni gerçekleştirilen zincirler arası ağ entegrasyonu, Cardano kullanıcılarının ADA token’larını kullanarak onchain oyunlar oynamasını sağlıyor.

Cardano’nun yeni duyurusuyla birlikte, yeni bir zincirler arası eğ entegrasyonu gerçekleştirilecek. Bu entegrasyonda ADA token’ları kullanılarak onchain oyunlar ve diğer ağların kullanıcıları ile Cardano tabanlı iletişim sağlanabilecek. Son zamanlardaki çalışmalarıyla, etkinlikleriyle ve CEO’sunun medyada daha belirgin olmasıyla öne çıkan majör coin, şu sıralar adından çokça söz ettiriyor. ADA’nın tekrardan kripto piyasasınıda büyük bir yer bulması, fiyatına da yansıdı. Bir hafta içersinde yüzde 21’lik bir yükseliş sergileyen ADA’da ki gelişmeler devam ediyor.

Paima Katman-2 Desteğinden Bahsedildi

Paima Studios, Cardano blok zinciri için bu özelliği Pazartesi günü yayınladı ve geliştiriciler konuyla ilgili sosyal medya paylaşımı yaptı. Paima’nın bir katman-2 veya işlemleri daha yüksek hızlar ve daha ucuz maliyetler için bir temel blok zincirinde toplayan bağımsız bir ağ olduğu ifade edildi.

Gerçekleştirilen oyun desteği ile birlikte Cardano kullanıcıları, token’ları başka bir ağa bağlamaya gerek kalmadan herhangi bir blockchain tabanlı oyunu oynayabilir hale gelecek. Ayrıca Paima, diğer ağlarda kurulu oyunların Cardano’ya taşınmasını da destekleyerek, bu ağların kullanıcılarının varlıkları taşımak zorunda kalmadan Cardano tabanlı bir oyun oynamasına olanak tanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner