Yükleniyor...

Cardano’da (ADA) Neler Oluyor? ADA’nın Yükselişi Yakın Olabilir!

Majör altcoin'lerin başlıca isimlerinden olan ADA son günlerde adından çokça söz ettiriyor, günün en çok yükselen dördüncü coin'i ADA, nasıl ilerliyor?

ada

Majör altcoin’lerin başlıca isimlerinden olan ADA son günlerde adından çokça söz ettiriyor, günün en çok yükselen dördüncü coin’i ADA, nasıl ilerliyor?

Kripto endüstrisinin en çok bilinen ve köklü coin’lerden olan ADA, özellikle de son zamanlarda gündemde büyük yer edindi. ADA’nın CEO’su Charles Hoskinson’un da medyada öne çıkamasıyla parlayan ADA, günün en çok yükselen 4.altcoin’i olarak kripto piyasasında kendine yer edindi. Uzun süredir sessizliğini koruyan majör coin, son zamanlardaki gelişmeleriyle ve Hoskinson’un da daha fazla öne çıkmasıyla yukarı yönlü fiyatlamasını şiddetlendirdi. Yüzde 3,82 artış sergileyerek kripto piyasasının üst sıralarında yer alan ADA, yatırımcılarında merak uyandırdı.

Ekran Resmi 2023 04 03 14.47.05

Cardano (ADA) Grafik Analizi

0,336 dolar seviyelerinden büyük bir alıcı hakimiyeti yakalayan ADA 0,408 dolar seviyelerine gelerek, büyük bir yükselişe imza attı. 0,408 seviyelerinden güncel olarak satış baskısı alan majör coin, yaklaşık olarak 0,37 dolar seviyelerine düşüş sergilemişti. Güncel olarak 0,39 ile 0,408 arasında seyreden ADA’nın yükselişi için yakın zamanlı zirvesi olan 0,408 seviyesini net bir şekilde aşması takip edilebilir. ADA’nın güç kaybettiği durumda ise sırasıyla 0,39 – 0,3697 – 0,3570 dolar seviyelerinin destek olarak çalışması izlenebilir.

Ekran Resmi 2023 04 03 15.22.15

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner