Yükleniyor...

Ethereum KZG Töreni’ne Uzaydan Katılımcı!

Blockchain destekli uydu olan Cryptostat'ın, Ethereum (ETH) KZG törenine uzaydan katılım sağlayacağı duyuruldu.

eth

Blockchain destekli uydu olan Cryptostat’ın, Ethereum (ETH) KZG törenine uzaydan katılım sağlayacağı duyuruldu.

Ethereum ölçeklendirmesi için kriptografik bir temel oluşturmayı hedefleyen ETH KZG töreni, daha şimdiden dünyanın her yerinden katkı almaya başladı. Kullanıcılardan 83.000’den fazla rastgelelik katkısı alan ETH KZG, bu sefer uzaydan bir katılımcı alacak. Blockchain’i destekleyen Cryptostat uyduyusunun, ETH KZG törenine uzaydan katılım sağlayacağı belirtildi. Dünyanın yörüngesinde dönen Cryptosat, 4 Nisan sabah 6 UTC’de uzaydan gelen entropiye katkısını duyurmuştu. Ayrıca Katkının, Crypto2 uydusundan dağıtılacağı ifade edildi.

skytek satellite club yazilim

Cryptostat Uydusuyla İlgili Bilgiler Aktarıldı

Cryptosat’tan yapılan duyuruya göre uydu, yerden 550 km yüksekte uzak bir rotayı izleyerek her 90 dakikada bir Dünya’nın yörüngesinde dönüyor ve bu da KZG katkısı sırasında dış aktörlerin erişim kazanmasını zorlaştırıyor. Cryptosat’ın kurucu ortağı Yan Michalevsky, gerçekleştirdiği röportajda törenin “zehirli atık” olarak adlandırılan şeyi sızdırmayan “kriptografik parametreler” veya oluşturulduktan sonra atılan ve erişilemeyen ara hesaplama eserleri üretebilen taraflara ihtiyaç duyduğunu açıkladı. .

Michalevsky, sızdırılması halinde bu “zehirli atığın” ETH’nin bir sonraki sürümünün dayandığı “kriptografik şemanın bütünlüğünü” tehlikeye atabileceğini dile getirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner