Yükleniyor...

İlk Kripto Yatırımınızı Ne Zaman Yaptınız?

BTCHaber, son dönemlerde gündemi meşgul eden bankacılık krizi ve kripto paralara yönelik bir anket hazırladı.

anket kriptomeda

BTCHaber, son dönemlerde gündemi meşgul eden bankacılık krizi ve kripto paralara yönelik bir anket hazırladı.

Kripto endüstrisi ve küresel ekonomi, birçok etmenden ve haber akışından dolayı doğrudan etkilenmeye başladı. ABD’nin ekonomik hamleleri resesyon endişelerini ortaya çıkarırken, ABD’deki bankaların tek tek çöküş yaşadığı gözlemlendi. Diğer taraftan kripto paralar, Bitcoin’in bankacılık krizinin ardından yeni bir liman olarak görülmesi neticesinde yükseliş yaşamaya başladı. BTCHaber.com, tüm bu süreçler neticesinde bir anket hazırladı. Sizler de bu ankete katılarak, kripto paralar ve bankacılık krizi hakkındaki soruları yanıtlayabilirsiniz.

Ankete katılmak için; TIKLAYINIZ

BTCHaber’den Bankacılık Krizi ve Kripto Paralar Özelinde Anket

Kripto endüstrisine ve bankacılık krizinin gündemine yönelik hazırlanan ankette, güvenilir parasal varlıklar ve kripto yatırımlarına yönelik sorular hazırlandı.

BTCHaber.com’un hazırladığı 17 soruluk ankette, en güvenilir merkezi borsalar, en çok tercih edilen kripto paralar ve bankacılık krizinin ardından tercih edilen güvenilir liman hakkındaki soruların yanıtları aranıyor. Bu anketteki soruları cevaplayarak, Türkiye ekosisteminin görüşlerinin ortaya çıkmasında pay sahibi olabilirsiniz.

Coinkolik anket

Son dönemde yaşananlar, kripto yatırımcılarının ve geleneksel finans ile ilişkisi olan insanların akıllarında soru işaretleri oluşturdu. Bankaların iflas ediyor olması ve kripto paraların regülasyon süreci, yeni yol haritalarını da beraberinde getiriyor. BTCHaber.com’un hazırladığı bu anket, ortaya çıkan son fikirleri birleştiriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner