Yükleniyor...

BitGo, Vebitcoin İle Olan İlişkisine Açıklık Getirdi

Ülkemizdeki kripto para borsaları, kripto gündemini meşgul etmeyi sürdürüyor.

bitgo

Ülkemizdeki kripto para borsaları, kripto gündemini meşgul etmeyi sürdürüyor. Kripto para borsası Vebitcoin, geçtiğimiz sene yaptığı açıklamada, BitGo ile ortaklıkları olduğunu ve BitGo’nun bir “sigorta” olduğunu ifade etmişti.

Vebitcoin, kendisini California merkezli dijital varlık güvenliği şirketi BitGo’nun “Türkiye ortağı” olarak tanımladı. Ek olarak “BitGo ortağı olan borsamızdaki tüm ürünler sigorta kapsamındadır” ifadelerini kullandı. 4 Haziran 2020 tarihindeki tweet’te de şu ifadeler yer aldı:

BitGo’nun sözcüsü ise şirketin Vebitcoin’in yalnızca sıcak cüzdan istemcisi olduğunu e kesinlikle ortağı olmadığını açıkladı. Ayrıca Vebitcoin’in bu ilişkiyi abarttığını ifade etti.

“Vebitcoin bizimle olan ilişkisini abartı mı? Muhtemelen…”

BitGo’nun sözcüsü yaptığı açıklamada, BitGo’nun sigortasının yalnızca BitGo’nun neden olduğu bir zararı karşılayabileceğini ve Vebitcoin ticaretiyle hiçbir ilgisi olmadığını söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner