Yükleniyor...

BitKeep Wallet, 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

BitKeep Wallet, Arbitrum airdrop kampanyası sayesinde 10 milyon kullanıcıya ulaştığını duyurdu.

bitkeep

BitKeep Wallet, Arbitrum airdrop kampanyası sayesinde 10 milyon kullanıcıya ulaştığını duyurdu.

Platform, Mart ayında 560.000’den fazla yeni kullanıcıyı bünyesine kattığını belirtti. Merkeziyetsiz ve çok zincirli dijital cüzdan çözümü olan BitKeep Wallet, Nisan ayı itibariyle 10 milyon kullanıcıyı aştığını açıkladı. Platform son aylarda gösterdiği muazzam büyümenin ardından sadece Mart ayında 560.000’den fazla kullanıcıyı bünyesine kattı. 

BitKeep Yeni Özelliklerini Duyurdu

BitKeep’in Arbitrum kampanyası, ARBK’nın başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinde yardımcı oldu. 

Bu yerel varlık, 708.800 zincir içi işlem kaydetti ve kampanyayla ilgili görevlere ve etkinliklere katılan 100.000’den fazla kullanıcıya airdrop yoluyla dağıtıldı. Kampanya dönemi boyunca ARBK’nın, Arbitrum zincirinin resmi kripto varlığı olan ARB ile takas edilmesine olanak tanındı. BitKeep bu süreçte, 150.000 token sahibi adres ve 330.000 etkileşim hacmi ile Arbitrum ekosisteminin popülerlik tablosunda ilk sırada yer aldı. 

BitKeep’in yaşadığı bu gelişmelerin ardından, kripto para türevleri borsası Bitget, platforma 30 milyon dolar yatırım gerçekleştirdi. Bu yatırımın bir sonucu olarak BitKeep, Bitget Wallet olarak yeniden markalanacağını duyurdu. Ancak hem operasyonel hem de yapısal olarak bağımsız bir proje olarak işlev görmeye devam edecek. 

BitKeep, geçiş sürecinde mevcut BitKeeper’ların ve BKB sahiplerinin haklarını ve çıkarlarını korurken, ekosistemini ve bağımsız tokenomiklerini oluşturmaya devam edecek. 

BitKeep tarafından Cointelegraph’a gönderilen duyuruya göre proje, Optimism ve Conflux Space için yeni çapraz zincir desteğinin yanı sıra Swappi, Camelot ve WOO Network’ten merkeziyetsiz toplama desteği sunarak Swap işlevini genişletmeye devam etmeyi planlıyor. 

Proje tüm bunların yanı sıra MPC (çok partili hesaplama) ve AA’yı (hesap soyutlama) planlarıyla ürün yelpazesini geliştirmeyi hedefliyor. Şirket ayrıca, Web3 DID (merkeziyetsiz kimlik) ile ilgili işlevler geliştirdiğini ve zk-Rollup ekosistemi için desteğini büyüttüğünü paylaştı. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner