Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Bitcoin Haberleri BitMEX CEO'su: BTC 2.000 Dolara Düşebilir!

BitMEX CEO’su: BTC 2.000 Dolara Düşebilir!

ABONE OL:google-news

Daha önce BitMEX’in CEO’su Arthur Hayes 2018’de Bitcoin fiyatının 50.000 dolara ulaşabileceği öngörüsünde bulunmuştu. Hayes’in bu öngörüsü altı aydan daha kısa bir süre sonrasında değişti. Hayes, kısa vadeli kripto para tahminini yüzde 95’ten daha fazla oranda azaltttı.

Eski Citigroup tüccarlarından olan Hayes, 2014 ve 2015’te kripto para endüstrisinde yaşanan “nükleer ayı piyasası”nı yansıtan Bitcoin düşüş trendinin 18 ay daha süreceğini tahmin ettiğini belirtiyor. Cuma günkü Bitmex Crypto Trader Digest’in baskısında yer alan Hayes bu doğrultuda kritik bir öngörüde bulundu.

Grafik gözlemcileri genellikle ayı piyasalarını bir varlığın döngüsel zirvesinin altına düştüğü anda başlayacak şekilde ele alırken Hayes, ayı piyasasının başlangıcını Bitcoin fiyatının 200 günlük hareketli ortalamanın (DMA) altına düştüğü tarih olarak ele alınması gerektiğini belirtiyor.

Bitcoin Fiyat Analizi 2.000 Dolar

Hayes, geçmiş ayı piyasalarının Bitcoin‘in 200 DMA’nın çok altında kırıldığını gördükten sonra boğa piyasasına geçişin önünde uzun bir yol olduğu görüşünde. Hayes’in analizlerine göre, boğalar piyasaya yeniden girene kadar BTC’nin fiyatı 2.000 dolar gibi oldukça düşük bir seviyeye gerileyebilir.

Hayes, düşüş eğilimine ilişkin olarak Bitcoin volatilitesindeki düşüşü işaret ediyor.

Bitcoin volatilitesi

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar