Bitso, São Paulo FC'ye Sponsor Oluyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Bitso, São Paulo FC’ye Sponsor Oluyor

Latin Amerika kripto varlık işlem platformu Bitso, Brezilya'nın en köklü kulüplerinden São Paulo Futebol Clube ile üç yıllık bir sponsorluk anlaşması imzaladı.

sao

Latin Amerika kripto varlık işlem platformu Bitso, Brezilya’nın en köklü kulüplerinden São Paulo Futebol Clube ile üç yıllık bir sponsorluk anlaşması imzaladı.

Bu ay başlayacak sponsorluk anlaşması ile birlikte, Bitso’nun logosu São Paulo’nun formasında yer alacak. Ayrıca kulübün stadyumunun bir bölümü de Bitso adını alacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Avrupa ve ABD’de kripto şirketlerinin sponsorlukları her geçen gün artış gösterirken, Latin Amerika’da bu durum biraz daha yavaş ilerliyor.

Bitso’nun Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı José Molina, anlaşmanın finansal şartlarını açıklamış değil. Molina, altı ay içinde kulübün biletler ve diğer ürünler için kripto kabul edebileceğini de ifade etti.

Molina, Bitso’nun Arjantin, Brezilya, Kolombiya ve Meksika’da faaliyet gösterdiğini ve toplamda 3,7 milyon kullanıcısı olduğunu vurgulayarak, Bitso’nun bu yıl içerisinde Brezilya’da faaliyet gösteren en büyük borsa olmayı hedeflediğini de açıkladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x