Yükleniyor...

Bitso ve Mastercard İş Birliği Yapıyor

Önde gelen Latin Amerika kripto borsası Bitso ve Mastercard Meksika'da kart için iş birliği yapıyor.

mastercard nft

Önde gelen Latin Amerika kripto borsası Bitso ve Mastercard Meksika’da kart için iş birliği yapıyor.

Mastercard’ın Latin Amerika’daki kripto ortaklık portföyü aynı zamanda Binance, Belo ve Buenbit‘i de içeriyor. Bu portföye Bitso da son katılan oldu.

Bitso, Mastercard İle Birlikte Meksika’da Kart İçin Ortaklık Yaptı

Önde gelen bir Latin Amerika kripto borsası olan Bitso, şirketin yaptığı açıklamaya göre Mastercard ile ortaklaşa Meksika’da bir banka kartı için ortaklık yaptığını duyurdu.

Böylece Bitso, Mastercard’ın Binance , Belo ve Buenbit’i içeren Latin Amerika’daki kripto şirketleriyle ortaklık portföyüne katılmış oldu. Mastercard’ın kripto alanında geri adım attığı bildirilse de, şirket geçtiğimiz günlerde verdiği bir demeçte ilgili ödeme çözümlerini ve programlarını pazara sunmak için ortaklarla birlikte çalışmayı planladığını söyledi.

Bitso, başladığı Meksika’ya ek olarak Arjantin, Brezilya ve Kolombiya’da toplam 6 milyondan fazla kullanıcı ve 1.500 kurumsal müşteri ile faaliyetlerini sürdürüyor.

Eylül 2022’de Bitso, Arjantin’deki kullanıcılarının Arjantin pesosu, dijital dolar, Bitcoin, Ethereum ve DAI kullanarak QR kod ödemeleri yapmalarına olanak sağlamıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner