Yükleniyor...

Bitstamp, küreseldeki hizmetleri için fon toplayacak

Kripto para borsalarının eski isimlerinden olan Bitstamp, faaliyetlerini genişletmek amacıyla yeni fon girişiminde bulunacak.

bitstamp

Kripto para borsalarının eski isimlerinden olan Bitstamp, faaliyetlerini genişletmek amacıyla yeni fon girişiminde bulunacak.

Uzun süredir faaliyette olan kripto para borsalarından Bitstamp, küresel genişleme hedefleriyle ilerlediğini bildirerek, yeni bir fon toplayacağını duyurdu. Galaxy Digital’in önerdiği fon toplama hizmetleriyle bu adımı attığını bildiren borsa, firmanın danışmanı Michael Novogratz öncülüğünde harekete koyulduğunu belirtti.

Bitstamp CEO’sundan iddialara cevap geldi

Bitstamp, artırılacak sermayeyi 2024’te Avrupa’da türev ticaretini başlatmak ve Asya’daki hizmetlerini genişletmek için kullanmayı planlıyor. Ayrıca raporda, Bitstamp’ın Birleşik Krallık’taki hizmetlerini de desteklemek istediği belirtiliyor. İlgili raporda konuya dair çeşitli açıklamalar ve bilgiler bulunsa da, bazı kripto toplulukları bu duruma negatif yönden bakarak, sert yorumlarda bulundu.

Bitstamp’ın küresel CEO’su Jean-Baptiste Graftieaux, iddialara yanıt vererek, şirketin yalnızca kurumsal kripto müşterilerini faydalı olmak ve hizmetlreri genişletmek için fon toplamaya odaklandığını vurguladı. Bunlara ek olarak, “Bitstamp satılık değil ve aktif olarak şirketi satmayı düşünmüyoruz.” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner