Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri BitTorrent (BTT) Fiyatı ICO Desteği ile Yüzde 600'den Fazla Arttı

BitTorrent (BTT) Fiyatı ICO Desteği ile Yüzde 600’den Fazla Arttı

ABONE OL:google-news
StormGain

5 Şubat’taki CoinMarketCap verilerine göre, BitTorrent (BTT) token fiyatı dakikalar içinde satılan ilk para teklifinden (ICO) bu yana yüzde 600’den fazla arttı. Kullanıcıların internet üzerinden dosya dağıtmalarını sağlayan eşler arası torrent istemcisi BitTorrent, Ocak ayının başında Tron tabanlı yerel token’ı BTT’sini başlattı. BTT, dijital para birimini kullanarak merkeziyetsizlik bir içerik dağıtım platformu oluşturmak için oldukça geniş bir tutkunun parçası.

23,76 milyar BTT 13 Dakika 25 Saniyede Satıldı

28 Ocak’ta Binance Launchpad platformundaki BTT satışı, 15 dakikadan kısa sürede 50 milyar token satışı ile 7.1 milyon dolar net kar elde etti. Tron CEO’su ve kurucusu Justin Sun, resmi olarak 23,76 milyar BTT’nin 13 dakika ve 25 saniye içinde token başına 0,00012 dolar fiyatla satıldığını duyurdu. Haberi hazırladığımız sırada BTT, yaklaşık yüzde 629’luk bir artış gördü ve son 24 saat içinde yüzde 47’lik bir artışla 0,000935 dolar civarında işlem görüyordu. Token’ın son günkü işlem hacmi 366 milyon dolar civarındayken, toplam arzı 990 milyar adet.

CoinMarketCap‘in verilerine göre, aynı dönemde toplam piyasa değerine göre önde gelen kripto para birimi Bitcoin (BTC) yüzde üç civarında değer kaybı görürken, ikinci büyük kripto para birimi Ripple (XRP) yüzde 3,4 oranında değer kazandı. Üçüncü en büyük kripto para birimi Ethereum’da (ETH) görülen değer artışı ise yüzde 2,8 oldu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar