Yükleniyor...

BitTorrent’de (BTT) Yüzde 45’e Yakın Artış!

Bir zamanları kasıp kavuran ve inanılmaz hacim yaratan BitTorrent (BTT) yeniden atağa kalktı, BTT'nin yükselişi devam edebilir mi?

Bir zamanları kasıp kavuran ve inanılmaz hacim yaratan BitTorrent (BTT) yeniden atağa kalktı, BTT’nin yükselişi devam edebilir mi?

Kripto para piyasasının bir zamanların en popüler isimlerinden olan BTT, bugünki fiyat hareketiyle büyük ilgi topladı. Özellikle de Türkiye kripto ekosisteminde geniş kitlelere hitap eden BTT, yüzde 46ya yakın anlık bir artış ile dikkatleri çekti. Bir süredir sessizliğini koruyan popüler coin, Bitcoin’in (BTC) düşüşüne rağmen böyle bir yükseliş göstermesi, birçok yatırımcının takdirini toplamış gözüküyor. Değer kaybeden kripto piyasasına rağmen günü, yüzde 11,29’luk bir artışla sürdüren BTT, nasıl ilerliyor?

Ekran Resmi 2023 04 20 09.52.49

BitTorrent (BTT) Grafik Analizi

Anlık olarak yüzde 45,69’luk bir değer kazanan BTT, kripto ekosisteminde büyük yankı yarattı. Sonrasında ciddi anlamda değer kaybeden BTT, gösterdiği bu fiyat hareketiyle yatırımcılarını hem sevindirdi, hem de meraklandırdı. Kısa süre içersinde ciddi hareketlilik kazanan BTT, fiyat hareketlerinde sakinlemiş gözüküyor.

0.000000688 dolar fiyatlarında seyreden popüler coin, tekrardan hamle yapabilmesi için 0.000000776 dolar seviyesini geride bırakması büyük önem taşıyor. Zamanında pek çok kez aşılamayan bu direnç geçildiği takdirde BTT inanılmaz hacimler kazanabiliyor. Alıcıların güç kaybettiği ve BTT’nin düşen trende girmesi durumunda, aylık ve yıllık açılış fiyatından destek bulması takip edilebilir.

Ekran Resmi 2023 04 20 10.01.07

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner