Yükleniyor...

Bittrex Global Hesabı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kripto para piyasasındaki en güvenilir borsalardan biri olan Bittrex, kullanıcılarına Bittrex Global hesabı oluşturma ve doğrulama konularında bir rehber sunuyor.

bittrex 1

Kripto para piyasasındaki en güvenilir borsalardan biri olan Bittrex, kullanıcılarına Bittrex Global hesabı oluşturma ve doğrulama konularında bir rehber sunuyor. Bittrex Global hesabı oluşturma ve doğrulama işlemleri, yetkisiz erişimi önlemek ve kullanıcıların Bittrex Global hesabını korumak için birden fazla güvenlik önlemi içermektedir.

Nasıl Kayıt Olunur/ Doğrulama Nasıl Yapılır?

  1. Öncelikle hesap kayıt işlemini başlatmak için bu adrese gidin. ‘Uygun Hesap Türü’ düğmesini seçerek; kişisel veya kurumsal hesap oluşturmak isteyip istemediğinizi seçin.
  • Not: Kurumsal hesabı seçerseniz, buradan Bittrex Global Kurumsal Hesap başvuru süreci hakkında daha fazla bilgiye yönlendirileceksiniz. Hesabınızı şimdi oluşturun!

2. E-posta adresinizi belirtilen alana girin. Bu adres aynı zamanda, Bittrex Global kullanıcı adınız olacaktır.

3. Parola alanına bir parola girin. Parolalar en az 8 karakter uzunluğunda olmalıdır. Parola güvenliğini artırmak için, harfler ve simgeler dahil 12 veya daha fazla karakterden oluşan bir parola oluşturmanız önemle tavsiye edilir.

4. ‘Hesap Oluştur’a tıklayın. Size bir doğrulama e-postası gönderilecektir. E-posta gelen
kutunuza gidin ve e-posta adresinizi doğrulamak için gelen postadaki ‘E-postayı Doğrula’ bağlantısını tıklayın.

5. E-posta adresinizi başarıyla doğruladıktan sonra, Hizmet Şartlarını dikkatlice incelemeniz istenecektir. Bir Bittrex Global hesabına sahip olmak ve kullanmak için TÜM koşulları ve kısıtlamaları okuduğunuzda, anladığınızda ve kabul ettiğinizde ‘Şartları Kabul Et’ tıklayın.

6. Ardından, Temel Profil Bilgilerinizi göndermeye yönlendirileceksiniz. Türkçe karakter
kullanmadan, sadece İngilizce karakterlerle TÜM alanları doldurun. Diğer dillerdeki karakterler ve semboller işlenemez ve doğrulama işleminin başarısız olmasına neden olur.

  • Not: İsimler doğrudan kimliğinizden okunacak ve profilinize girilecektir.

7. Kimlik Doğrulama’ya geçmek için Devam‘ı tıklayın. Tüm Bittrex Global hesapları devlet tarafından verilen kimlikle doğrulanmalıdır. Kimlik Doğrulama ile ilgili adım adım talimatlar için lütfen burayı tıklayın.

Böylece Bittrex Global hesabı oluşturmuş ve kimlik doğrulamasını tamamlamış olacaksınız. Bittrex Global topluluğuna katıldığınız için teşekkür ederiz!

Bittrex Duyuru Topluluğu

https://t.me/bittrexglobal_turkey_ANN

Bittrex Sohbet Grubu

https://t.me/BittrexGlobalTurkey

Bittrex Twitter

https://twitter.com/BittrexGlobal

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner