Yükleniyor...

Cameron Winklevoss: “Bitcoin Sahibi Olmak İçin Çok Fazla Nedenimiz Var”

Gemini kurucu ortağı ünlü milyarder Cameron Winklevoss, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda "Bitcoin (BTC) satın almak için bir trilyon nedenimiz var" açıklamasında bulundu.

cameron winklevoss

Gemini kurucu ortağı ünlü milyarder Cameron Winklevoss, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda “Bitcoin (BTC) satın almak için bir trilyon nedenimiz var” açıklamasında bulundu.

Bitcoin milyarderi yaklaşan yardım tasarısının bir parçası olan teşviklere dikkat çekerek, devletler tarafından harcanan her doların, insanların yeni bir B planı seçmesi için teşvik olarak görülmesi gerektiğini savundu.

Mart ayında ABD’de kabul edilen yasa tasarısı ile birlikte, Amerikan vergi mükellefi olan 70 milyon kişi 1.200 dolar civarında bir yardım aldı. Devlet harcamalarının kontrolden çıktığını belirten ünlü milyarder, insanların ekonomik güçlerini koruyabilmelerini adına farklı yatırım yolları seçmelerinin önemini vurgulayarak, aksi taktirde verilen teşviklerin faturası yine vatandaşlara kesilecek açıklamasını yaptı.

Winklevoss geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımda, negatif getirili borçta tutulan 17 trilyon dolara dikkat çekerek; insanların böylesine bir kriz ortamında Bitcoin almak için acele etmediklerini ve bu durumu oldukça anlamsız bulduğunu belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner