Yükleniyor...

Bitupcard, Marketlerden Bitcoin Alımını Mümkün Kılıyor

Berlin menşeili MK Payment, Bitcoin hediye çekleri ile hizmet veren Bit4coin ile gerçekleştirdiği ortaklık sonucu piyasaya sunduğu Bitupcard ile, Türkiye’deki marketlerde ve internet kafelerde Bitcoin satın alınmasını mümkün kılacak

bitupcard 620x350 2

Berlin menşeili MK Payment, Bitcoin hediye çekleri ile hizmet veren Bit4coin ile gerçekleştirdiği ortaklık sonucu piyasaya sunduğu Bitupcard ile, Türkiye’deki marketlerde ve internet kafelerde Bitcoin satın alınmasını mümkün kılacak. Bitupcard şu anda online olarak satın alınabildiği gibi, satış noktalarından da satın alınabiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

5 Aralık 2014 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlayan Bitupcard, gelecek günlerde Türkiye’deki 5.000’e yakın satış noktasında kullanılabilir olacak.

Daha önce MangırKart ile tanıdığımız MK Payment, oyun sağlayıcıları ile yaptığı çalışmalar sonucunda çok hızlı bir yükseliş kaydetmişti. Şimdi ise Bitupcard ile Türkiye’deki Bitcoin alımını kolaylaştıran MK Payment, Türkiye’deki çalışmalarının onlara ürünle ilgili iyi bir öngörü kazandıracağını belirtiyor.

Bitcoin’in yaygın olmamasındaki en büyük etken olan “Bitcoin satın alma” sorununa Bitupcard ile çözüm getirmek için kolları sıvayan Bit4coin ve MK Payment, özellikle internet kafelerde kendisine meraklı bir kullanıcı kitlesi oluşturabilecek gibi gözüküyor.

Bitupcard Nasıl Çalışıyor?

Yakınınızda bulunan satış noktalarından satın aldığınız Bitupcard çeklerindeki kodu, Bitupcard.com’da girerek cüzdanınıza yükleyebiliyorsunuz. Henüz Bitcoin cüzdanı edinmemiş kullanıcılara cüzdan oluşturmaları için de Blockchain.info’ya yönlendiren Bitupcard, kodu girdikten sonra sizden %6’lık bir işlem ücreti alıyor.

50, 100, 250 ve 500 TL’lik kart seçenekleri sunan Bitupcard, Bitcoin satın almak için kişilere kullanım kolaylığı sunuyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x