Yükleniyor...

Bitrefill: Bitcoin ile Telefonunuza Kontör Alın

100'ün üzerinde ülkede hizmet vermeye başlayan Bitrefill, desteklediği telefon operatörleri kapsamında Bitcoin ile kontör alımına imkan sağlıyor.

bitrefill turkey1

100’ün üzerinde ülkede hizmet vermeye başlayan Bitrefill, desteklediği telefon operatörleri kapsamında Bitcoin ile kontör alımına imkan sağlıyor. Son zamanlarda bankaların mobil uygulamaları ile de kontör alımı mümkünken, Bitcoin ile yapılacak ödemeler de artık telefonunuza kontör almanıza imkan sağlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dünya genelinde 113 ülkeden 425 telefon operatörü ile çalışan Bitrefill, ödemelerini Bitcoin ile yapmak isteyen kullanıcılara yeni bir kapı da açmış oluyor. Bitrefill, Bitcoin ödemelerinde ise BitPay ile işbirliği içerisinde.

Bitrefill kullanıcısı telefonuna kontör almak için telefon numarasını ve kontör miktarını girdiğinde, ödeme yapılması gereken Bitcoin adresi kullanıcının karşısına çıkıyor. Ödeme işlemi Bitcoin ağı tarafından onaylandığında da kontör miktarı kullanıcının hattına eklenmiş oluyor.

Şunu belirtmek gerekir ki; Bitrefill henüz yeni ve büyümeye çalışan bir girişim. Bitcoinlerinizi kontör almak için gönderdiğinizde hizmeti doğru bir şekilde alacağınıza dair bir garanti yok ve bunun için girişime güvenmelisiniz.

Ödeme Sayfası

bitrefill-turkcell1


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x