Yükleniyor...

Blast hızlı toparladı: Dolandırıcıların ilgisini çekti!

Ethereum katman-2 ağı Blast'ın uzun zamandır beklenen yerel token'ı BLAST, piyasaya sürülmesinin ardından yüzde 40 artış sergiledi.

kripto hırsız dolandırıcı

Ethereum katman-2 ağı Blast’ın uzun zamandır beklenen yerel token’ı BLAST, piyasaya sürülmesinin ardından yüzde 40 artış sergiledi.

Ambient Finance ve Aevo’dan alınan verilere göre BLAST, token başına 0,02 dolardan giriş yaptı ve piyasa sürüldüğü sırada 2 milyar dolarlık tamamen seyreltilmiş değere (FDV) ulaştı .

CoinMarketCap verilerine göre BLAST’ın fiyatı o zamandan beri yüzde 40’ın biraz üzerinde bir artış göstererek yayınlandığı tarihte 0,0281 dolara değerine ulaştı.

Ethereum katman-2 ağı zkSync (ZK) ve LayerZero (ZRO) dahil olmak üzere son zamanlardaki yüksek profilli token lansmanlarının aksine geliyor. Her iki token da piyasaya sürülmesinden itibaren sırasıyla yüzde 46 ve yüzde 43 düştü.

Airdrop, BLAST’ın toplam arzının yüzde 17’sini sağladı ve yüzde 7’si Ether’e köprü kuran kullanıcılara gitti.

Ek yüzde 7’lik kısım, ağdaki merkeziyetsiz uygulamalara (DApp’ler) katkıda bulunan kullanıcılara, yüzde 3’ü gelecekteki airdrop’lar için Blur Vakfı’na verildi.

blast kripto token airdrop

Blast airdrop’u dolandırıcıların yeni hedefi oldu

Bu yılki diğer önemli airdrop’lar gibi Blast’ın airdrop etkinliği de pek çok dolandırıcının ilgisini çekti.

Dolandırıcılar genellikle heyecan yaratan airdrop’ları seçerler, çünkü airdroplar genellikle kripto kullanıcılarının tahsis edilen token’larını talep etmek için cüzdanlarını bağlamalarını ve işlemleri imzalamalarını gerektirir.

Kripto güvenlik hizmeti Scam Sniffer, Blast airdrop dolandırıcılığının kurbanı olan ve birden fazla kimlik avı imzası imzaladıktan sonra 217.000 dolardan fazla para kaybeden bir kullanıcıyı tespit etti.

blast dolandirici airdrop

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner