Yükleniyor...

Blockchain Association CEO’su, Kripto Düzenlemelerine Değindi

Blockchain Association CEO'su Kristin Smith, düzenleyicilerin "çok hızlı hareket etmesine" rağmen, mevzuatta ilerlemenin "kapalı kapılar ardında" gerçekleştiğini iddia etti.

blockchain kristin

Blockchain Association CEO’su Kristin Smith, düzenleyicilerin “çok hızlı hareket etmesine” rağmen, mevzuatta ilerlemenin “kapalı kapılar ardında” gerçekleştiğini iddia etti.

Kripto para birimlerindeki fiyat yükselişi, yeni bir boğa koşusunun sinyallerini vermeye başladı. Birçok yatırımcı, kripto sektörünün toparlandığını ve yükseliş dalgasının devam edeceğini düşünüyor. Toparlanmaya başlayan piyasalarda gözler, kripto paralar genelinde düzenleme ve denetleme gerekliliklerine çevrildi. Blockchain Association CEO’su Kristin Smith, düzenleyici netliklerde ABD’nin önemine vurgu yaptı.

Blockchain Association CEO’su, Kripto ve Düzenleme Başlıklarını İrdeledi

Blockchain Association CEO’su Kristin Smith, kripto endüstrisinde yaşanan son olayların ardından, düzenleme ve denetleme gibi gerekliliklerin önemine değindi.

Smith, düzenleyicilerin yaptırım eylemleri ve uzlaşmalarla mevzuata öncülük etmelerinin, özel nedenler ve koşullarla ilgili olduğuna inandığını aktardı. Ayrıca Smith, ABD’deki kripto düzenlemelerinin kapalı kapılar ardında gerçekleştiğini iddia etti.

ABD’deki kripto ekosisteminde öne çıkan Smith, ABD Kongresi’nin, kripto sektöründe kontrolü eline alması gerektiğini öne sürdü. CEO, kripto mevzuatında ABD’nin öncülük etmesine ihtiyaç duyulduğunu söyledi.

Smith, kapalı kapılar ardında gerçekleşen kripto düzenleme görüşmelerinin yerine, Kongre tarafından daha şeffaf bir görüşmeler yürütülmesini önerdi. Smith’e göre, bu sayede kripto endüstrisinden daha fazla destek ve katılım gelebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner