Yükleniyor...

Blockchain Firması Chainalysis, 100 Milyon Dolarlık Yatırım Daha Aldı

Blockchain firması Chainalysis 100 milyon dolarlık yatırım toplayarak 4.

Chainalysis

Blockchain firması Chainalysis 100 milyon dolarlık yatırım toplayarak 4.2 milyar dolar değerlemeye ulaştı. Firma bugün, E Serisi turunun Coatue tarafından yönetildiğini duyurdu. Chainalysis ayrıca Mart ayında açıklanan D Serisi’nde de 100 milyon dolar toplamıştı.

Yeni enjekte edilen sermaye, merkezi olmayan finans (DeFi) token’ları da dahil olmak üzere daha geniş bir kripto para birimi yelpazesini kapsamak için kullanılacak. Chainalysis, hem kamu hem de özel sektör kuruluşları için yeni yazılım çözümleri geliştireceğini söylüyor. Geçen Kasım ayında Chainalysis, C Serisi turunun ardından unicorn olmuştu.

Firma, devlet kurumlarına, kripto para işletmelerine ve kurumsal yatırımcılara işlemleri tespit etmelerini ve araştırmalarını sağlamak için veriler sağlar. En son finansman turu, fidye yazılımı saldırılarının ABD’de ulusal güvenlik için bir tehlike haline gelmesinden sonra geldi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner