Anasayfa Şirketler Blockchain.info Web Cüzdan Kullanıcıları 2 Milyonu Aştı

Blockchain.info Web Cüzdan Kullanıcıları 2 Milyonu Aştı

Dünyada en çok kullanılan Bitcoin cüzdanlarından biri olan Blockchain.info, geçtiğimiz gün 2 milyon kullanıcı sınırını da aştı. Twitter adresinden bu açıklamayı yapan Blockchain.info, gün geçtikçe kullanıcı sayısını artırmaya da devam ediyor.

 

Bitcoin kullanıcıları için kullanımı kolay ve basit cüzdanlar yaratan Blockchain.info, geçtiğimiz günlerde daha önceden Apple tarafından yayından kaldırılan iOS uygulamasını da tekrar mağazaya koymuştu.

Blockchain.info’daki kullanıcı sayısının Bitcoin’in gelişimi ile ilişkisi olduğunu söylemek çok da yanlış olmaz. Zira Bitcoin fiyatının zirveye çıktığı dönemlerde, grafikte gördüğünüz üzere kullanıcı sayısında da kısa dönemde hızlı bir artış gözlenmekte.

MyWallet-Users-10-AUG-2014

Şu ana kadar anketimize yanıt veren 13 kişiden 10’una göre, Bitcoin’de ikinci bir zirve fiyat yaşanacak ve bu dönemde de Bitcoin’deki kullanıcı sayısının tekrar artacağı beklenebilir. Siz de hâlâ göz atamadıysanız, anketimize sağ tarafta ulaşabilir ve oyunuzu kullanarak analizlerimizde bize yardımcı olabilirsiniz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Kartal Yağız Akdil/
@yagizakdil | İTÜ - Endüstri Mühendisliği | #Bitcoinsever

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
62,850.7211.05%