Yükleniyor...

ChangeTip ile Sosyal Medyada Beğendiklerinize Küçük Bahşişler Gönderin

Bitcoin ekosisteminin gelişmesine öncü olan Reddit.

Bitcoin ekosisteminin gelişmesine öncü olan Reddit.com ile başlayan serüven, ChangeTip için bir hayli heyecanlı olmaya başladı. Reddit.com dönemlerinde BitcoinTip olarak adlandırılan girişim, daha sonralarda isim değişikliğine giderek ChangeTip ismini almış ve GitHub, StockTwits gibi platformlarda da hizmet vermeye başlamıştı.

Bu gelişimini sürdüren ChangeTip şu anda Twitter, Google Plus, YouTube ve Tumblr gibi sosyal ağlarda da kullanılabiliyor. Örneğin sosyal medya ağında beğendiğiniz ve devamının gelmesini istediğiniz videolar için, video sahibine gönderdiğiniz küçük miktardaki bahşişlerle ona destek olabilirsiniz. Aslında burada Bitcoin’in hızı ve kullanım kolaylığı da kullanıcılara avantaj sağlıyor.

Twitter üzerinden Bitcoin’in Türkiye’deki ekosistemine oldukça katkı sağlayan BitcoinHaber ve Coin-Türk ile yaptığımız denemeler olumlu sonuç verdi. Bahşiş göndermek için ise öncelikte Twitter hesabınız ile ChangeTip’i entegre etmeniz ve daha sonra aşağıdaki resimde verilen yönergeleri izlemeniz gerekiyor.

Capture

ChangeTip ile ilgili daha fazla bilgi için aşağıdaki videoyu izleyebilir ya da web sayfasına göz atabilirsiniz.

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner