Yükleniyor...

DISH, Bitcoin ile Ödeme Kabul Etmeye Başladı

Daha öncelerle sizinle paylaştığımız ve tüm dünyada yankı uyandıran DISH Network'ün Bitcoin ile ödeme kabul edeceği haberinden sonra bugün, DISH Network'e ilk Bitcoin ödemesi yapıldı.

Daha öncelerle sizinle paylaştığımız ve tüm dünyada yankı uyandıran DISH Network’ün Bitcoin ile ödeme kabul edeceği haberinden sonra bugün, DISH Network’e ilk Bitcoin ödemesi yapıldı.

Bitcoin ödeme sistemini başlatan DISH Network, bundan böyle aylık TV abonelik faturalarında Bitcoin ödemesi kabul ediyor. MyDish hesaplarından ödemeyi yapabilen kullanıcılar arasına ilk girenler ise, ileriki zamanlarda yayınlanacak olan “Life on Bitcoin” belgeselini çeken Austin ve Beccy Craig oldu.

Coinbase ile ortaklık yapan DISH Network, daha önceden yaptığı açıklamasında Bitcoin’den elde edilen gelirlerin direkt olarak USD para birimine çevireceklerini ve Bitcoinleri elde tutmayacaklarını belirtmişti. Gelecek günlerde DISH Network’un Bitcoin ile yaptığı açıklamaları sizlerle yine paylaşıyor olacağız.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner