Yükleniyor...

Blockchain Life 2020’de Yüzlerce Bağlantı Kurabilirsiniz

Beşinci Blockchain Life (2020), 22-23 Nisan tarihlerinde benzersiz medya mekanı olan Music Media Dome'da Moskova'ya geri dönüyor.

5. Blockchain Life 2020

Beşinci Blockchain Life (2020), 22-23 Nisan tarihlerinde benzersiz medya mekanı olan Music Media Dome’da Moskova’ya geri dönüyor. Uluslararası forum her yıl 70 ülkeden 5000’den fazla katılımcıyı bir araya getirerek Blockchain, kripto paralar ve madencilik alanındaki en büyük etkinliklerden biri olduğunu kanıtlıyor.

Fiyatların artmasından önce bilet almak için buradan devam edebilirsiniz.

Blockchain Life 2020’nin temel amacı profesyonel bir topluluğu bir araya getirmek ve geliştirmektir. Dolayısıyla, networking 5. forumun yeni kilit bir parçasıdır.

Bu yılki Blockchain Life’ta katılımcılar yeni bağlantılar kurmak için özel olarak geliştirilmiş bir uygulama olan “Networking 2.0” a erişebilecekler.

Her katılımcı kayıt olurken sunulan ve almak istedikleri etkinlikleri ve hizmetleri seçebilir. Ardından kullanıcı, uygulama üzerinden filtreler ile parametrelerini seçerek ihtiyacı olan kişileri bulabilir ve onlarla iletişime geçebilir. “Networking 2.0″ın lansmanı Mart ayı sonunda yapılacak.

Bu etkinliğin bir diğer Networking özelliği de “hızlı” görüşmeler için mekanda özel olarak tasarlanan bir bölge olan “Speed Networking”. Katılımcılar sırayla farklı masalarda oturacak ve yeni insanlarla tanışacaklar. Böylece, her katılımcı 1 saat içinde 40’tan fazla yararlı kişiyle iletişim kurabilecek.

Katılımcı şirketler: Listing.help, Binance, El Petro, BitForex, Bitmain, B2Broker, Universa, Deloitte, Buffett’in 10$, TradingView, S7 TechLab, Waves Enterprise, Kraken, Bitmain, Poolin, QIWI, MyRig, Gazprom Oil, Mirax Group, Token Metrics, IDEO.one ve diğerleri.

Erkan sunulan biletler tükenmeden önce buradan devam ederek satın alım yapabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner