Yükleniyor...

Blockchain Oyunlarının Popülerlik Kazanması, Metacade’e Avantaj Sağlıyor (Sponsorlu)

Global ekonomik kargaşadan kaçış yok; COVID-19 pandemisinin ardından dünya yavaş yavaş yeni normale dönerken, dünya genelinde insanlar enflasyonun fiyatları artırdığını ve tedarik zinciri sorunlarının ortaya çıktığını gördü.

metacade2

Global ekonomik kargaşadan kaçış yok; COVID-19 pandemisinin ardından dünya yavaş yavaş yeni normale dönerken, dünya genelinde insanlar enflasyonun fiyatları artırdığını ve tedarik zinciri sorunlarının ortaya çıktığını gördü.

Gelişmekte olan ülkeler küresel malî sorunların olumsuz etkilerinden genellikle orantısız bir şekilde etkileniyor, ancak Web3 bu sorunların bazılarını hafifletmek için yenilikçi bir yol sunuyor.

Merkezî olmayan finans (DeFi), henüz yeni ortaya çıkmasına rağmen insanların finans dünyasını deneyimleme biçiminde devrim yaratıyor. Bunun mükemmel bir örneği, DeFi ve oyunların birleşiminden oluşan GameFi’dir. Gelişmiş ülkelerdeki pek çok kişi, gelirlerini desteklemek amacıyla “kazanmak için oyna” (P2E:Play-to-win) mekaniğini erken benimseyerek blok zinciri oyunlarına yeni katılan Metacade gibi şirketlere büyük bir avantaj sağlıyor.

Blockchain Oyunlarının Benimsenmesi Metacade’e Nasıl Bir Avantaj Sağlayacak?

Blok zinciri oyunlarıyla ilgili en büyük zorluk, sağlam bir kullanıcı tabanı oluşturmaktır. Metacade ekosisteminin cazibesi göz önüne alındığında, gelişmekte olan ülkelerdeki büyüyen oyuncu pazarının Metacade’e önemli bir destek vermesi muhtemeldir.

Metacade token fiyatında öngörülen artışlara, tahmin edilenden daha hızlı büyüyen kullanıcı sayısı nedeniyle çok daha erken ulaşılabilir. Bu durumda, MCADE tokenlarını presale’de mevcut olan inanılmaz düşük fiyatlardan elde etmeyi başaran birçok yatırımcının haberleri duyduktan sonra sevinçten havalara uçması muhtemeldir.

Metacade Nedir?

Metacade, geniş kapsamlı whitepaper‘ının yayınlanmasının ve Metacade presale’inin gördüğü büyük hareketliliğin ardından kripto dünyasında birçok kişinin dikkatini çeken ve presale lansmanından bu yana sadece 15 hafta içinde $9.9m toplayan yeni bir GameFi projesidir.

Planlanan Metacade ekosisteminin kalbinde yer alan ve ekosistemin en iyi karşılanan bileşenlerinden biri olan amiral gemisi niteliğindeki “kazanmak için oyna” (P2E) oyun salonu, bu türde dünyadaki en büyük oyun salonu olacak.

Metacade platformunda oyun oynayan oyuncular bunun karşılığında ödüller kazanacak. Rahat gündelik oyunlardan topluluğun liderlik tablolarının zirvesine tırmanmak isteyenler için daha rekabetçi olan oyunlara kadar her türlü farklı oyun türü mevcuttur.

Yatırımcılar, Metacade’in tüm ekosisteminde kullanılacağı ve yatırımcıların fiyatının artmasını beklerken stake etme yoluyla istikrarlı bir pasif gelir akışı elde etmelerine olanak tanıyacağı için MCADE token’ın inanılmaz değeri karşısında adeta büyülendi.

MCADE 2023’te Ne Kadar Yükselebilir?

Metacade’in presale’ine gösterilen yoğun ilgi, projeye dâhil olan uzman yatırımcıların gözünde projenin muazzam bir potansiyele sahip olduğunu gösteriyor. 2023’te planlanan sürümler ve farkındalığı artıracak bir dizi başka faaliyetle birlikte, MCADE’in fiyatı muhtemelen 2023’te muhteşem bir yol izleyecek.

Sektördeki profesyonellerin öngördüğü kullanıcı artış miktarı ile MCADE, satın alma talebinde büyük bir artış yaşayabilir. Bu durum, dünya genelinde P2E oyunlarına yönelik artan ilgiyle daha da güçlenmektedir.

Her şey iyi giderse, MCADE’in fiyatının 1 dolar bariyerini aştığını görebiliriz; bu da son presale fiyatına göre 50 katlık kayda değer bir fiyat artışı anlamına geliyor.

2025’in Sonuna Kadar MCADE’in Fiyatı Ne Seviyelere Ulaşabilir?

Metacade, yatırım çevrelerinin sahip olduğuna inandığı sıra dışı yüksek potansiyeline ulaşırsa, proje 2025’in sonuna kadar inanılmaz bir fiyat artışı yaşayabilir.

Giderek daha fazla kullanıcı çevrimiçi hale geldikçe ve Bitcoin’in 2024’te yarılanmasıyla birlikte, muhtemelen bir sonraki boğa koşusu başladığında, MCADE tokenine olan talebin son derece yüksek seviyelere çıktığını görebiliriz. Bu, böylesine elverişli tokenomiklerle MCADE’in fiyatının token başına 10 dolara yükseleceği anlamına gelebilir, çünkü bu sadece 20 milyar dolarlık bir piyasa değeri gerektirecektir – düşük faydalı bir proje olan Dogecoin (DOGE) tarafından ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesinin üçte birinden daha az.

MCADE İyi Bir Yatırım mı?

MCADE’in sunduğu fırsat, kripto dünyasında pek sık görülmeyen bir fırsattır. Böylesine yüksek potansiyele sahip projelerin büyük çoğunluğu, presale’de sunulan inanılmaz indirimle günlük yatırımcılara nadiren sunulmaktadır.

Büyüyen blok zinciri oyunları sektörüne hâkim olma yolunda net ve saygın bir plana sahip bir projede işe yarar bir token almak, erken davranan şanslı kişiler için hayatlarında büyük değişiklikler yapabilecek bir fırsat olabilir ve bu da Metacade’in sadece iyi bir yatırım değil, olağanüstü bir yatırım olduğu anlamına gelir.

Metacade presale’ına buradan katılabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner