Yükleniyor...

BitMEX, Tüm Alım Satım İşlemlerini Durdurdu

Kripto para borsası BitMEX, platform üzerindeki tüm alım satım işlemlerinin askıya alındığını duyurdu.

BitMEX BMEX Tokenini Isleme Acmak icin Hazir

Kripto para borsası BitMEX, platform üzerindeki tüm alım satım işlemlerinin askıya alındığını duyurdu. 

BitMEX resmi duyuru sayfası üzerinden yaptığı paylaşımda, tüm fonların güvende olduğunu belirtirken, alım satım işlemlerinin askıya alınmasından kaynaklı verilen rahatsızlıktan ötürü özür diledi. BitMEX tarafından yapılan açıklamaya göre saat 16.58’den 17.18’e kadar (TSİ) tüm alım satım işemleri askıya alındı. Platform, 17.18’den itibaren işlemlerin yeniden başlatıldığını ve sorunun kaynağını bulmaya çalıştıklarını duyurdu. 

Sorunun Kaynağı Henüz Bilinmiyor

Borsa, kullanıcıların sorunları olması durumunda destek ekibi ile iletişime geçebileceklerinin de altını çizdi. 

Yetkililer, yaşanan kesintinin nedeni ile ilgili henüz bir açıklamada bulunmadı. Ancak yapılan resmi duyuruya göre sorun şimdilik ortadan kalktı ve alım satım işlemleri devam ediyor. BitMEX, yatırımcıların kaldıraçla Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin ticaretini yapmalarına olanak tanıyan popüler bir platformdur. 

bitmexten

Projenin eski CEO’su ve kurucu ortağı olan Arthur Hayes, son günlerde hızla artan stablecoin sorunlarına yönelik geçtiğimiz günlerde bir fikir ortaya atmıştı. Hayes, değer olarak 1 ABD dolarında ve BTC’ye sabitlenmiş yeni bir stablecoin önerisi sunmuştu. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner