Yükleniyor...

Blockchain Web Cüzdanlarından 3.1 Milyar Dolar İşlem Yapıldı

Blockchain.

Blockchain.info, web tabanlı cüzdanlar arasında en çok kullanılan cüzdan servisi ve geçtiğimiz günlerde şu ana kadar  1.5 milyon web cüzdanı oluşturulduğu duyurusu yapılmıştı. Şimdi ise şirket, yepyeni bir rekorla karşımıza çıkıyor: “Toplamda 3.1 milyar dolarlık işlem Blockchain web cüzdanları tarafından başarıyla gerçekleştirildi.”

Bu Bitcoin’in gelişim süreci için oldukça önemli bir haber, çünkü şu anda 1.7 milyon web cüzdanı ve her gün 25.000 ile 30.000 civarı işlem yapılıyor. Blockchain.info’nun Apple yasağının kalkması üzerine mobil cüzdanı tekrar piyasaya süreceklerini belirtmesi ise, çoğu Apple kullanıcısını mutlu ediyor.

“Blockchain iOS uygulaması tekrar yayınlayacağız ve daha çok yatırım yapmak ve mobildeki tecrübemizi geliştirmek için heyecanla beklemekteyiz.”

Blockchain web cüzdanları, Bitcoin fiyatının 1.200 dolar seviyelerine geldiği dönemden bu yana sürekli gelişim gösterdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner