Yükleniyor...

BlockDown Konferansı Üçüncü Etkinliğini Halloween Konseptiyle Duyurdu

Blockchain ve kripto para yatırımcılarının yoğun ilgi gösterdiği BlockDown Konferansının bu yılki üçüncü etkinliği 22 - 23 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Blockdown 3.0

Blockchain ve kripto para yatırımcılarının yoğun ilgi gösterdiği BlockDown Konferansının bu yılki üçüncü etkinliği 22 – 23 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek. Etkinlik tarihinin Halloween (Cadılar Bayramı)’na denk gelmesiyle beraber birçok alanda Halloween yansımalarını görmek mümkün olacak. Ücretsiz katılımın sağlandığı sanal konferans binlerce kişiyi ağırlamaya hazırlanıyor.

Blockdown3 2 1

Tüm dünyada yayınlanan kripto para ve Blockchain meraklılarını bir araya getiren, BlockDown Sanal Konferansı, üçüncü etkinliğini Halloween konseptiyle duyurdu. BlockDown etkinlikleri katılımcılarına şimdiye kadar yayınlanmış ‘En İyi Sanal Konferans’ deneyimini vadediyor.

BlockDown, 2020’de sanal etkinlikler dünyasını salladı!

Konferanslara ev sahipliği yapmak için yeni bir yolun temellerini atan proje,  2020’de düzenlediği 2 konferansla dünya çapında 10.000’den fazla katılımcıya ulaştı. BlockDown 3.0, EAK Digital organizatörlüğünde bir kez daha çığır açan sektörün liderlerini bir araya getirecek. Bloomberg ve Forbes gibi ana akım medyadan katılan gazetecilerin yanı sıra bilgi dolu ve hararetli tartışmalara ev sahipliği yapacak. BlockDown 3.0 önde gelen haber siteleri NewsBTC, Bitcoinist, Cryptoslate, CriptoNoticias üzerinden de yayınlanacak.  Theta.TV ve Cryptonews ise kendi ana sayfalarından yayınlayarak etkinliğin milyonlarca izleyiciye ulaşmasını sağlayacak.

Blockdown3 1

Yine Ayrıcalıklı İsimler Olacak

Devrim niteliğindeki kripto projesi Akoin’in Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Ortağı Akon ile birlikte Bloomberg Piyasalar Editörü Joanna Ossinger, Messari Kurucusu ve Ceo’su Ryan Selkis ve önümüzdeki haftalarda açıklanacak daha birçok önemli konuşmacı ve proje etkinliğin başını çekecek. Blockchain ve kripto para sektöründe son dönemlerin gündemini oluşturan DeFi de masaya yatırılacak.

CEO Erhan Korhaliller: “Blockchain endüstrisinin en iyi beyinleriyle en son trendleri ele almayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Blockdown Konferansını geliştiren, Blockchain ve kripto para Pr Ajansı EAK Digital’in  Kurucu ve CEO’su Erhan Korhaliller: “BlockDown Konferansı’nın üçüncü etkinliğini organize etmek ve sanal konferans alanında çıtayı yüksek tutmaya devam etmekten hepimiz son derece heyecanlıyız. Konuklarımızı bir kez daha ağırlamayı ve blockchain endüstrisinin değerli beyinleriyle en son gelişmeleri ele almayı dört gözle bekliyoruz “ açıklamalarında bulundu.

Blockdown3.0 1

Etkinlik, Tüm Sektör Paydaşlarından Alkış Topladı

BlockDown’un birinci ve ikinci etkinlikleri dijital ortamda yayınlanmış, canlı yayınları tüm dünyada binlerce kişi izlemiş, sonraki kayıtlarının da izlenme oranı milyonları bulmuştu. BlockDown aynı zamanda önceki etkinliklerdeki başarısıyla sektör paydaşlarından Akon, Erik Voorhees, Roger Ver ve Datadash’tan Nicholas Merten’den olumlu geri dönüşler almıştı.

Hayalet Parti

Katılımcıların büyük keyif aldığı ve önceki BlockDown Konferanslarında ritüel haline gelen partiler üçüncü etkinlikte de kendini gösterecek. Sezonun önemiyle beraber iki yoğun günün ardından herkesin dinlenmesini sağlamak için, BlockDown’un ​​geleneksel sanal parti partisi, balkabağı, hayaletler, hortlaklar ve cadılarla muhteşem bir Cadılar Bayramı konseptiyle olacak…

BlockDown’un ​​bir sonraki yayını 22-23 Ekim tarihlerinde yapılacak. Daha fazla bilgi edinmek için www.blockdownconf.com adresine giderek kayıt olun, BlockDown telegram grubuna katılın veya [email protected] adresine e-posta gönderin.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner