Yükleniyor...

Blockplayr ile Gamer Arena ödüllü turnuva düzenliyor!

Blockchain dünyası, eğlenceyle birlikte ön plana çıkıyor, Blockchain oyun platformu Blockplayr ve Gamer Arena, blockchain ile oyun dünyasını birleştirecek.

professional e sports gamer rejoices victory non existent person generative ai digital il

Blockchain dünyası, eğlenceyle birlikte ön plana çıkıyor, Blockchain oyun platformu Blockplayr ve Gamer Arena, blockchain ile oyun dünyasını birleştirecek.

Etkinlik, 20-24 Temmuz tarihleri arasında Gamer Arena’da gerçekleşecek turnuva, https://gamerarena.com/landing/v1 bu site üzerinden düzenlenecek. Clash Royale ve Kafa Topu oyunlarından oluşan turnuva 4 gün boyunca devam edecek. Blockchain ile oyun dünyası bir araya geliyor Kriptomeda markası Blockplayr tarafından düzenlenen ‘Sıralama Turnuvası’ ile blockchain ve oyunseverler buluşacak.

Blockchain dünyasının nabzı etkinliklerde atıyor

Blockplayr’da düzenlenen token ödüllü turnuva, 20-24 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. Oyunseverleri buluşturan etkinlik 4 gün sürecek ve 50.000 GAU Token hediye edilecek. Turnuvaya 500’den fazla oyuncunun katılması tahmin ediliyor. Eleme usulünün olmadığı yarışta 1.000’den fazla düello yapılacak.

Turnuvada eleme sistemi olmadığı için ”Maçımı kaybettim turnuva benim için bitti” gibi ifadeler yer almayacak. İkişer maç olmak üzere Clash Royale ve Kafa Topu 2 turnuvası düzenlenecek. Her turnuvada oynanan düellolar arasında sıralama düzenlenecek. En çok düello kazanan oyuncular, galibiyet sayılarına göre sıralanacak. Derecelendirmeye göre de ödüllerin sahibi belirlenecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner