Yükleniyor...

Blockstream CEO’su Adam Back, Bitcoin Konusunda İddialı Açıklamalarda Bulundu

Bloomberg'e kısa zaman önce röportaj veren Blockstream CEO'su Adam Back, Goldman Sachs kararını eleştirdi ve lider kripto varlığın başka bir boğa koşusuna başlaması için kurumsal olarak benimsenmesine gerek olmadığını belirtti.

adam back den bitcoin icin iddiali sozler

Bloomberg’e kısa zaman önce röportaj veren Blockstream CEO’su Adam Back, Goldman Sachs kararını eleştirdi ve lider kripto varlığın başka bir boğa koşusuna başlaması için kurumsal olarak benimsenmesine gerek olmadığını belirtti.

Bireysel yatırımcıların şu anda mevcut para baskısı sebebi ile Bitcoin’e (BTC) yöneldiğini ifade eden Back, BTC fiyatının Wall Street’in yardımı olmadan da 300.000 dolara seviyesine yükseleceğine inancının tam olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan ve Bitcoin’in ilk cüzdanlarından birisinde 11 yıl sonra yaşanan hareketlilik, kripto topluluğunda birçok kişi tarafından Satoshi geri döndü yorumlarının yapılmasına sebep olmuştu. Back ise yapılan 50 BTC’lik transferin Satoshi Nakamoto ile ilgisinin olmadığını ve Satoshi’nin topluluktan uzak kalmasının herkes için daha iyi olacağına inandığını belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner