Yükleniyor...

Bloomberg Analisti: Bitcoin Bu Yıl, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıkacak

Bloomberg, kripto piyasalarının son durumunu baz alan bir içerik yayınladı ve Bitcoin'in (BTC) bu yıl neden tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkabileceğini açıkladı.

bloomberg bitcoin tahmini

Bloomberg, kripto piyasalarının son durumunu baz alan bir içerik yayınladı ve Bitcoin’in (BTC) bu yıl neden tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkabileceğini açıkladı.

Bloomberg Intelligence Stratejisti Mike McGlone’un teknik analizi, Bitcoin’in 3 yıllık bir döngüsel modeli izleyeceğini ve 2020 yılının sonuna kadar 20.000 dolar seviyesine ulaşacağını söylüyor.

“Bitcoin 2016 yılında yaşadığı yükseliş ile benzerlik gösteriyor. Arzın yarıya indirilmesi sonucu Bitcoin’de beklenen yükseliş yaşanacaktır.”

Bloomberg, Bitcoin’in altın ile oldukça benzerlik gösterdiğini ve dijital altın olarak adlandırılmasının son derece doğru olduğuna vurgu yapıyor. Altının 1980’de yaşadığı tüm zamanlarının en yüksek seviyesinden, bu zirveye ulaşmasına benzer şekilde, Bitcoin’in fiyatının da aynı temel faktörlerden dolayı daha yüksek olabileceğine inanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner