Yükleniyor...

Borsalardan Bitcoin Çıkışı Devam Ediyor

Borsalardan çekilen Bitcoin (BTC) sayısı hız kesmeden artış göstermeye devam ediyor.

bitcoin transfer

Borsalardan çekilen Bitcoin (BTC) sayısı hız kesmeden artış göstermeye devam ediyor. Bazı uzmanlara göre bu durum, Bitcoin’in yükselişine dair bir işaret olarak görülse de uzun süredir devam eden bu çekilmeler sonucunda, Bitcoin beklenen yükselişini henüz gerçekleştiremedi.

Bitcoin’de yaşanan ani hareketlilikten dolayı oldukça tedirgin olan yatırımcılar, özellikle de bazı borsalarda yaşanan teknik aksaklıklardan dolayı, varlıklarını borsalardan çekip kendi cüzdanlarına transfer etmeyi tercih ediyor.

Kripto para piyasalarında yaşanan yüksek hareketlilikleri gözlemleyen ve bu hareketleri Twitter üzerinden paylaşan Whale Alert hesabı, kısa süre önce yaptığı paylaşım ile yaklaşık 58 milyon dolar değerindeki 6.000 Bitcoin’in bir borsadan bilinmeyen bir cüzdana taşındığını bildirdi. Daha önce de bu tarz transfer haberlerini sizlere defalarca bildirdik. Genel olarak işlem ücreti düşüklüğü göze çarpan bu transferlerde, geçmişte ortalama 4.50 dolar olan işlem ücreti, yapılan bu son transferde 26.70 dolar seviyesine yükseldi. İşlem ücretinde görülen bu artık oldukça dikkat çekici.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner