Yükleniyor...

Bloomberg Analisti: Bitcoin Olgunlaşıyor

Bloomberg'in emtia stratejisti ve analisti Mike McGlone, Bitcoin (BTC) için olumlu konuşmalarını sürdürüyor.

Bloomberg Analisti Bitcoin Olgunlasiyor

Bloomberg’in emtia stratejisti ve analisti Mike McGlone, Bitcoin (BTC) için olumlu konuşmalarını sürdürüyor.

Uzun süredir kripto ayı piyasasında hareket eden Bitcoin, kurumsallar tarafından olumlu karşılanıyor. BTC fiyatının sürekli düşüş yönlü ya da yükselişten uzak hareket etmesi, yatırımcıları korkutmuyor. Özellikle ülkelerin benimsemesi ve kurumsalların içerisine girmesi, BTC açısından gelecek vadediyor.

Bloomberg Analisti Bitcoin Maksimalistliğini Sürdürüyor

Özellikle sosyal medya üzerinden bir grup analist, düzenli aralıklarla BTC yükseliş sinyalleri veriyor. Bu analistlerden biri olan Mike McGlone, geçtiğimiz aylarda da BTC ile ilgili fikirlerini paylaşmıştı. McGlone geçtiğimiz ay, Bitcoin’in dibe vurduğunu ve bunun bir fırsat olduğunu dile getirmişti. Kripto paralar tarafındaki Fed etkisine değinen McGlone, BTC’nin güçlü durduğunu savundu.

Bugünlerde tekrar sosyal medya aracılığıyla topluluğa konuşan McGlone, Bitcoin maksimalistliğini sürdürdü.Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda McGlone, Bitcoin’in durdurulamaz bir olgunluk sürecinde olduğunu belirtti. Analist, Bloomberg Intelligence raporundan alıntılar yaparak BTC’nin gücüne değindi. Fed faiz artışlarının öne çıktığı raporda, diğer emtia ürünlerine kıyasla BTC daha olumlu sinyaller verdi.

McGone’ye göre, Bitcoin gelecekte de güçlü şekilde varlığını sürdürecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner