Yükleniyor...

Cardano, En Büyük Üçüncü NFT Protokolü Oldu

Akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA), NFT piyasasındaki üçüncü en büyük protokol olmayı başardı.

Cardano En Buyuk Ucuncu NFT Protokolu Oldu

Akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA), NFT piyasasındaki üçüncü en büyük protokol olmayı başardı.

Hızlı bir yükseliş ile küresel çapta benimsenen NFT piyasası, son düşüşlerine rağmen gelişmeye devam ediyor. Kullanıcıların artık NFT yatırımlarından uzaklaşmalarına rağmen, Cardano olumlu sinyaller verdi. Ağ geliştirmeleri ve güncellemelerini son hız devam ettiren proje, NFT alanında da dikkate değer bir ivme kazandı. Projenin ağ aktivitelerinde, istikrarlı bir NFT hacmi görüldü.

Cardano NFT Alanında Güçleniyor

Vasil Hard Fork ile birlikte yeni bir boyuta geçen Cardano, ağ aktivitelerinde güçlenmeye devam ediyor. Yatırımcıların fiyat yükselişi konusunda beklentilerinin altında kalan ADA, gelişmeler konusunda en iyi projeler arasında gösteriliyor.

NFT piyasasında yaşadığı yüzde 50‘lik hacim artışı, ADA tarafına olan ilgiyi de gözler önüne seriyor. İlk üç NFT ağı arasına girmeyi başaran Cardano, toparlanma sürecine girmiş olabilir.

Ayrıca popüler akıllı sözleşmeler platformu, finans platformu MinswapDEX tarafında da altı ayın en yüksek hacmini gördü. Ağ kayıtlarına göre, MinswapDEX günlük 3 milyon dolarlık hacme ulaşıyor.

Cardano konusundaki gelişmeler, gelecek açısından olumlu sinyaller veriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner