Yükleniyor...

Bloomberg Analisti: BTC Tahmin Edilen Yükselişi Göstermeyebilir!

Bloomberg emtia analisti Mike McGlone, Bitcoin'in (BTC) önceki boğa hareketini tekrarladığını ancak tahmin edilen yükselişin gelmeyebileceğini söyledi.

Bloomberg Analisti BTC Tahmin Edilen Yukselisi Gostermeyebilir

Bloomberg emtia analisti Mike McGlone, Bitcoin’in (BTC) önceki boğa hareketini tekrarladığını ancak tahmin edilen yükselişin gelmeyebileceğini söyledi.

Yeni yılın başlangıcından bu yana Bitcoin, günlük yükselişleriyle 21 bin dolar seviyesine ulaşmayı başardı. Çok kısa bir süre önce 16 bin dolar civarında hareket eden BTC, neredeyse yüzde 40’lık bir boğa koşusu gerçekleştirdi. Bu yükseliş, kripto para yatırımcılarının heyecanlanmasına yol açtı. Ancak Bloomberg emtia analisti Mike McGlone, henüz sevinmek için erken olduğunu düşünüyor.

Bloomberg Analisti, BTC Fiyatı Hakkında Konuştu

Bloomberg analisti Mike McGlone, son yaşanan yükselişin ardından Bitcoin (BTC) ile ilgili açıklamalarda bulundu. McGlone, Bitcoin’e inancının tam olduğunu yineledi.

Analist, 2019 yılında yaşanan boğa koşusundaki hareketlere benzer bir hareket gözlemledi. McGlone‘a göre BTC, 2019 boğasından önce yaptığı gibi bir dip oluşturuyor olabilir. Ancak analist, bu durumun erken sevinmeye yol açmaması gerektiğinin altını çizdi.

McGlone, küresel piyasalardaki sorunlara değindi. Geçen yıla damga vuran olayları irdeleyen analist, geçen boğa başlangıcından farklı olarak bu sefer bir sıkılaşma olduğunu aktardı.

Bloomberg analisti, “Şu anda agresif bir şekilde sıkılaşıyorlar, bu yüzden buna bakıyorsunuz ve herhangi bir pazar için çok heyecanlı olamazsınız. Biraz zaman ver. Büyük resim, evet, Bitcoin gerçekten yükseliyor,” dedi.

Nasdaq tarafını hedef alan McGlone, ABD borsalarının bozulması halinde BTC açısından da her şeyin bozulacağını ileri sürdü. Analist, BTC‘nin tahmin edilen yükselişi göstermeyeceği ihtimalini de masaya aldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x