Yükleniyor...

Bloomberg Stratejisti Bitcoin’in Güvenliği Hakkında Konuştu

Bloomberg'in "en iyi stratejisti" olarak bilinen Mike McGlone Bitcoin'in güvenliği hakkında yorumlarda bulundu.

Bloomberg Analisti BTC Tahmin Edilen Yukselisi Gostermeyebilir

Bloomberg’in “en iyi stratejisti” olarak bilinen Mike McGlone Bitcoin’in güvenliği hakkında yorumlarda bulundu.

Mike McGlone, yaptığı bir açıklamada Bitcoin’in Satoshi döneminden bu yana hiç bu kadar güvenli olmadığını söyledi. Stratejist’in yorumları kripto para topluluğunda yankı buldu.

Mike McGlone: Bitcoin Satoshi’den Bu Yana Hiç Bu Kadar Güvenli Olmamıştı

Mike McGlone‘un kripto hakkındaki son görüşüne göre BTC, ABD yetkililerinin baskısına rağmen Satoshi Nakamoto döneminden daha güvenilir. Bloomberg Intelligence’ın kıdemli makro stratejisti Mike McGlone, likidite, düzenleyici çerçeveler, istikrarlı paralar ve tabi ki Bitcoin (BTC) gibi güncel konulara odaklanarak kripto para birimi endüstrisi hakkındaki son görünümünü hakkında yorumlarda bulundu.

bitcoin analizi

McGlone, Bitcoin ağının hiçbir zaman bugünkü kadar güvenli olmadığını belirterek önemli bir noktanın altını çizdi. Makro strateji uzmanının bildirdiği gibi, Bitcoin‘in hashrate’i yılın başından bu yana etkileyici bir şekilde yüzde 25 arttı. Bu da ağ katılımcılarının güveninin şu anda mutlak yüksek seviyelerinde olduğunu gösteriyor. Analist, bunun ABD düzenleyicilerinin madencilere yönelik doğrudan saldırılarına rağmen olduğunu belirtiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner