Yükleniyor...

Arbitrum Vakfı, Yönetim İmtiyazları Sunuyor

Arbitrum Vakfı, DAO tartışmalı meblağı ele almak için bir bütçe geçene kadar 700 milyon ARB token'ını kilitleme sözü verdi.

arbitrum

Arbitrum Vakfı, DAO tartışmalı meblağı ele almak için bir bütçe geçene kadar 700 milyon ARB token’ını kilitleme sözü verdi.

Arbitrum kripto sektöründe girdiği günden beri sektörde dikkat çekmeye devam ediyor. Vakıf, topluluğuna danışarak kararlar almaya devam ediyor.

Arbitrum Vakfı, Topluluğa Danışarak Yeni Kararlar Açıklıyor

Arbitrum Vakfı, ARB token sahiplerinin bütçe denetimini ve yönetişim yetkilerini, geçen hafta sonu yaşanan kripto yönetişim çöküşünde sayfayı çevirmeyi amaçlayan iki önergeyle genişletmeyi önerdi.

Bir Discord gönderisinde Arbitrum Vakfı, topluluk toplam için “kabul edilebilir bir bütçe” onaylayana kadar “İdari Bütçe Cüzdanında” kalan 700 milyon ARB token’ının “hareket etmeyeceğini” söyledi. Ayrıca yönetişimi “daha erişilebilir” hale getirecek eylemler önerdi.

blockhain oylama

Arbitrum Vakfı’nın halihazırda almış olduğu kararları “onaylamaları” istenmesine kızan token sahipleri için büyük bir tavizi temsil ediyor. Yaklaşık 1 milyar dolarlık token’ın kaderi de buna dahil.

Yeni teklifler, Arbitrum Vakfı’nın geçen hafta sonu sessizce 750 milyon ARB token’ını kendi cüzdanlarından birine aktarma hamlesi üzerine topluluk çapında bir protestonun patlak vermesinden sonra geldi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner