Yükleniyor...

BNB Balinası 3.4 Milyon Dolarlık Floki Inu (FLOKI) Satın Aldı

Anonim BNB balinası, token'ın %30 artışını takiben 3.

floki inu

Anonim BNB balinası, token’ın %30 artışını takiben 3.4 milyon dolar değerinde Floki Inu (FLOKI) satın aldı. Balina şu anda toplamda 12 milyar FLOKI token’ına sahip.

Anonim bir FLOKI destekçisi, token’ı küçük parçalar halinde satın aldı. İlk alım yaklaşık 2 gün önce yapıldı. Floki balinası başlangıçta sadece 218 bin token satın aldı, ancak daha sonra cüzdana 10.5 milyon daha ekledi. En büyük satın alma hacmi dün, bir saat içinde anonim balinanın yaklaşık sekiz milyar Floki satın almasıyla ortaya çıktı. Son işlem 17 saat önce ek 1 milyar FLOKI alımıyla gerçekleşti.

04112

FLOKI Fiyatı Bu Alımlara Nasıl Tepki Verdi?

Şu anda FLOKI %24.1 fiyat artışıyla işlem görüyor. Kripto para CoinGecko verilerine göre yaklaşık 6 saat önce belirlediği 0,00033651 dolarlık zirvesinden %3.3 oranında gerilemiş durumda. Balinanın eylemleri aslında FLOKI’nin fiyatına önemli ölçüde yansımadı.

Kripto para son 1 saatte ise %5.3 oranında yükseldi. FLOKI’nin son 1 aylık yükselme oranı ise %523.7.

Coingecko’ya göre, token’ın günlük işlem hacmi 169,166,343 milyon dolar civarında.

Meme Coin’ler Yükselişte

Geçtiğimiz hafta, Shiba, Elon, Cate ve Floki gibi meme tabanlı topluluk token’ları ve kripto paralar sektörden büyük ilgi gördü ve kısa sürede %1000’e varan büyüme yaşadı.

Meme tabanlı FLOKI, Elon Musk’ın Floki adlı Shiba-Inu köpeğinin onuruna oluşturuldu. Proje daha önce Londra’da insanların trenlerde ve otobüslerde “Doge’u mu kaçırdınız? O zaman Floki alın” sloganlarını görebilecekleri büyük bir pazarlama kampanyası başlatmıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner