Yükleniyor...

Binance’te En Çok Aranan 15 Kripto Varlık

CryptoDiffer’dan alınan verilere göre, 4 Kasım tarihinde Binance aramalarında en popüler 5 coin sırasıyla; Binance Coin (BNB), Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE), Smooth Love Potion (SLP), Ethereum (ETH) oldu.

binance

CryptoDiffer’dan alınan verilere göre, 4 Kasım tarihinde Binance aramalarında en popüler 5 coin sırasıyla; Binance Coin (BNB), Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE), Smooth Love Potion (SLP), Ethereum (ETH) oldu. Bu sırayı Bitcoin (BTC), Solana (SOL), Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Mines of Dalarnia (DAR), Decentraland (MANA), The Sandbox (SAND), IoTeX (IOTX), Holo (HOT) ve Avalanche (AVAX) izledi.

Sıralama içindeki token’lar arasında Binance platformunda işlem hacmi en yüksek coin %96 ile Mines of Dalarnia (DAR) olurken, %73 oranla Smooth Love Potion (SLP) ikinci ve %64 oranla IoTeX (IOTX) üçüncü sırada yer aldı. Bitcoin ise %10’la Binance’de en düşük hacme sahip kripto varlık oldu.

Binance Coin (BNB)

Verilerin paylaşıldığı anda 24 saat içerisinde %1.5 oranında artan Binance Coin listede ilk sırada yer alarak Binance platformundaki en çok aranan coin oldu. Binance Coin’in platformdaki hacim oranı %42’dir.

Shiba Inu (SHIB)

Binance’de en popüler aramalarda ikinci sırada yer alan SHIB’in fiyatı 24 saatte %15.2 oranında düştüğü gözlendi. Binance platformundaki hacim oranı %33’tür.

Dogecoin (DOGE)

Açıklanan verilere göre üçüncü sırada yer alan Dogecoin, 24 saat içerisinde %2.8 oranında düştü. Dogecoin’in, Binance platformundaki işlem hacmi ise %24’tür.

Smooth Love Potion (SLP)

Smooth Love Potion, 24 saatte %30.4 oranında yükselerek listede dördüncü sırada yerini aldı. SLP’nin, platformdaki işlem hacmi %73 oldu.

Ethereum (ETH)

Binance’deki en popüler beşinci arama olan Ethereum son 24 saat içerisinde %0.4 oranında düşüş gösterdi. Ethereum’un, platformdaki hacim oranı %13 oldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner