Yükleniyor...

BNB Coin Uzun Vadeli Fiyat Tahmini – 29 Kasım 2022

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler lider altcoin BNB Coin'i de vurdu.

BNB Chain Web3 Gelistiricileri Yetistirmeyi Planliyor

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler lider altcoin BNB Coin‘i de vurdu. BNB Coin, CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 3,3 değer kazandı.

BNB, şu sıralar 300 dolarda seyrediyor olsa da geçtiğimiz 2021 yılının bu dönemlerinde ralli yapıyordu. Ralli ile birlikte 700 doların kapını çalmış BNB şu sıralar yatırımcısına beklenen performansı veremiyor gibi gözüküyor.

BNB Coin’in Yıllara Göre Fiyat Tahmini

Bitcoin, piyasaya sürüldüğü günden beri ekonomi ve finans çevrelerince oldukça ilgi duyulan bir konu oldu. Binanace tarafından piyasaya sürülen BNB Coin ilk çıktığı günden beri dikkat çekmeye devam ediyor.

BNB fiyat tahmini uzman görüşleri, teknik analizler ve önceki hareketleri baz alınarak yapılmaktadır.

bnb

Şu anki görünüm ele alındığında BNB için yıl sonunda çok çok yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin faiz artırımına gitmesi BNB fiyatına da olumsuz yansıyor.

BNB için tahmin edilen 2022 sonu maksimum değer 328 dolar iken minimum değer ise 304 dolarda. 2023’te ise bu durum 452 dolar iken maksimum 557 dolar. 2024’e baktığımızda 662 dolar ile 814 dolar arasında değişen bir fiyat tahmini görüyoruz. Böylelikle BNB ATH’sine (All Time High) ne zaman ulaşıyor diye baktığımızda ise analist görüşleri bize 2024 yılını işaret ettiğini görüyoruz. Analizin son yılı olan 2031’e göz atarsak BNB’nin en yüksek biçilen değerinin 9 bin dolar bandında olduğunu görüyoruz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner